Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
TURİZMCİLERDEN VALİLİĞE ZİYARET

TURİZMCİLERDEN VALİLİĞE ZİYARET

Her yıl 15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanan “Turizm Haftası” nedeniyle; Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği Çanakkale Körfez Yöresel Temsil Kurulu Başkanı Ahmet Çelik ve Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği Başkanı Armağan Aydeğer, Vali Orhan TAVLI’yı ziyaret etti.

17 Nisan 2019 - 10:31

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği Çanakkale Körfez Yöresel Temsil Kurulu Başkanı Ahmet Çelik ve   Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği Başkanı Armağan Aydeğer Turizm haftası kapsamında yapılacak programlar hakkında Vali Orhan TAVLI ’ya bilgi verdi.

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği Çanakkale Körfez Yöresel Temsil Kurulu Başkanı Ahmet Çelik ve  Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği Başkanı Armağan Aydeğer  Vali Orhan TAVLI’ya  Çanakkale’de Turizme sağladığı destek ve katkılarından dolayı  teşekkür ettiler.

Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti belirten ve Turizm Haftasını kutlayarak çalışmalarında başarılar dileyen Vali Orhan TAVLI, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği Çanakkale Körfez Yöresel Temsil Kurulu Başkanı Ahmet Çelik,  Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği Başkanı Armağan Aydeğer’e  günün anısına 18 Mart Deniz Zaferinin 104. Yıl dönümü için hazırlanan taşbaskı tablo hediye etti.

Reklam
Bu haber 249 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÖLÜMLE SONUÇLANAN KAVGANIN FAİLLERİ GÖZALTINDA
ÖLÜMLE SONUÇLANAN KAVGANIN FAİLLERİ GÖZALTINDA
BİGA'DA YAZAR KASA FİŞİYLE KADINA YÖNELİK ŞİDDETE KARŞI MESAJ
BİGA'DA YAZAR KASA FİŞİYLE KADINA YÖNELİK ŞİDDETE KARŞI...