Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
ÇAN’DA CUMHUR İTTİFAKI SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ BÜYÜK...

ÇAN’DA CUMHUR İTTİFAKI SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ BÜYÜK BİR COŞKUYLA AÇILDI

Seçim maratonunun hızla arttığı şu günlerde Çan’da Cumhur İttifakı Seçim Koordinasyon Merkezi büyük bir coşkuyla ve büyük bir kalabalıkla açıldı.

21 Mart 2019 - 14:45

AK Parti Grup Başkan Vekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Ak Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Ak Parti Çanakkale İl Başkanı Gültekin Yıldız, Ak Parti Çan İlçe Başkanı Orhan Arslan, Mhp Çan İlçe Başkanı Fevzi Karakaya ile Cumhur ittifakının tarafları ve çok sayıda Çanlı vatandaşın katılımıyla açılış adeta bir gövde gösterisi gibi gerçekleştirildi.

Açılış töreni, öncelikle aziz şehitlerimizin anısına saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Biz biriz beraberiz ve bu birlikten Çan kazançlı çıkacak diyerek güçlü bir mesaj veren Cumhur ittifakının ortağı Mhp Çan İlçe Başkanı Fevzi Karakaya’nın konuşmasının ardından Ak Parti Çan İlçe Başkanı Orhan Arslan da birlik beraberlik mesajı verdi. Ardından AK Parti Çanakkale İl Başkanı Gültekin Yıldız; “Biz, Başkanımız Abdurrahman Kuzu’nun her davetine katılmaya özen gösteriyoruz ve her zaman yanındayız, destekçisiyiz” dedi.

Cumhur İttifakı Ak Parti Çan Belediye Başkan Adayı Abdurrahman Kuzu; “Ülkemizin bekası için Cumhur ittifakından gurur duyuyoruz. Cumhur ittifakı masada değil, milletin talebiyle 15 Temmuzda bu vatanın bekası için oluşmuş bir ittifak. 31 Martta inşallah bu ittifakın zaferini hep birlikte yaşayacağız.” Dedi. 10 Yıllık hizmetlerinden hızlıca bahseden Başkan Kuzu adeta hafızaları diriltti diyen Başkan Kuzu, konuşmasını gelecek dönemdeki 60 projesi ve OSB ile Büyük Meydan Projesini de anlatarak bitirdi.  Sıkça yapılan tezahürat ve alkışlarla kalabalığın coşkusu daha da arttı. 

Ak Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu ise “Yaparsa Abdurrahman Kuzu yapar” ifadelerine vurgu yaptı.

Son olarak AK Parti Grup Başkan Vekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan “Bizim Ankara’da iş yapmamızı sağlayan bir Başkanımız var” diyerek dikkatleri toplandı.

22 Mart Cuma akşamı Seçim Koordinasyon Merkezi önünden başlayacak olan yürüyüş ve mitingler de heyecanla bekleniyor. Skm açılışında da görünen o ki Cumhur İttifakı Çan Belediye Başkan Adayı Abdurrahman Kuzu 3. dönem büyük işlere imza atmaya devam edecek.

Reklam
Bu haber 370 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KOMŞULARIYLA TARTIŞTI DEHŞET SAÇTI!
KOMŞULARIYLA TARTIŞTI DEHŞET SAÇTI!
KÜLTÜR VE TURİZM BAKAN YARDIMCISI HALUK DURSUN TRAFİK KAZASINDA HAYATINI KAYBETTİ
KÜLTÜR VE TURİZM BAKAN YARDIMCISI HALUK DURSUN TRAFİK KAZASINDA...