BAŞKAN ADAYI GİBİ MUHTAR ADAYI
İsmetpaşa Mahallesi genç muhtar adayı Mesut Aydın, göreve daha gelmeden ses getirmeye başladı.
29 Mart 2024 - 15:53 - Güncelleme: 29 Mart 2024 - 16:10
İsmetpaşa Mahallesinde dikkatleri üzerine çekmeye başlayan muhtar adayı, gençliğin enerjisi ile mahalleye çok şey katacağı belli etti.
![](https://www.canakkaletv.com.tr/images/files/2024/03/6606ba0535ef1.jpg)
İddialı gelen muhtar adayı Mesut Aydın can dostlardan başlayarak çöplere kadar her şeye el atacağını vurgulayarak İsmetpaşa Mahallesi sakinlerinden göreve gelmek için destek istedi.
![](https://www.canakkaletv.com.tr/images/files/2024/03/6606ba0535ef1.jpg)
İddialı gelen muhtar adayı Mesut Aydın can dostlardan başlayarak çöplere kadar her şeye el atacağını vurgulayarak İsmetpaşa Mahallesi sakinlerinden göreve gelmek için destek istedi.
YORUMLAR