Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
VAHİT TUNA ANADOLU LİSESİ SENTETİK FUTBOL SAHASINI...

VAHİT TUNA ANADOLU LİSESİ SENTETİK FUTBOL SAHASINI ÖĞRENCİLERİN HİZMETİNE AÇILDI

Vali Orhan TAVLI, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından ödeneği gönderilen Çanakkale Valiliği İl Özel İdaresi tarafından 2019 yılında yapımı tamamlanan Vahit Tuna Anadolu Lisesi Sentetik Futbol Sahasında incelemelerde bulundu.

28 Mayıs 2019 - 10:54

Vali Orhan TAVLI’nın Vahit Tuna Anadolu Lisesi Sentetik Futbol Sahası incelemelerinde; Vali Yardımcısı- İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdullah Köklü, Gençlik ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ömer Bolat ve İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz da bulundu. 

Vahit Tuna Anadolu Lisesi Sentetik Futbol Sahasında incelemelerde bulunan Vali Orhan TAVLI’ya, Vali Yardımcısı- İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdullah Köklü ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp tarafından bilgi verildi. 

Vahit Tuna Anadolu Lisesi içinde yapımı tamamlanan 350.000 TL proje bedelli Sentetik Futbol Sahası, 37m X 62m ölçülerinde, Fifa Standartlarında Halı ve Yüksek standartlarda Led Projektörlerin kullanıldığı ışıklandırma sistemi ile öğrencilerin kullanımına açıldı.

Bu haber 887 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
POLİS ÖLÜMDEN DÖNDÜ!
POLİS ÖLÜMDEN DÖNDÜ!
KULLANDIĞI TRAKTÖRÜN ALTINDA KALDI!
KULLANDIĞI TRAKTÖRÜN ALTINDA KALDI!