Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

TSHF 4.ULUSAL KÜMES HAYVANLARI FUARINDA BAYRAMİÇ ELMASI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

TSHF 4.Ulusal Kümes Hayvanları Fuarında Lapseki Süs Tavukları ve Bahçe Hayvanları Yetiştiricileri Derneği standında Bayramiç Elması büyük ilgi gördü.

TSHF 4.ULUSAL KÜMES HAYVANLARI FUARINDA BAYRAMİÇ ELMASI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
13 Ocak 2020 - 11:43

Türkiye Süs Tavukları ve Bahçe Hayvanları Federasyonu tarafından düzenlenecek olan 'Türkiye Ulusal Kümes Hayvanları Gösterisi' ile kümes hayvanları çeşitli dallarda yarışacak.'Salonun en iyi koleksiyonu', 'Salonun en iyi horozu' ve 'Salonun en iyi tavuğu' gibi çeşitli dallarda düzenlenen yarışmaya 1000'den fazla süs tavuğu katıldı.

Fuarın diğer ilgi çeken yanı ise Lapseki Süs Tavukları ve Bahçe Hayvanları Yetiştiricileri Derneği standındaki Bayramiç Elması oldu. Çanakkale ilinin 4 tane marka tescilli ürününden biri olan Bayramiç Elması paketli kutularıyla büyük ilgi gördü.

Konuyla ilgili olarak Lapseki Süs Tavukları ve Bahçe Hayvanları Yetiştiricileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çelik; “TSHF 4.Ulusal Kümes Hayvanları Fuarına yönetim kurulum ve bu işe gönül vermiş üyelerimiz, dostlarımızla beraber katıldık. Zamanı olan insanların, emeklilerin, gençlerin veya çocukların bahçesinde meşgul olurken eğleneceği bir uğraş olan süs tavuğu yetiştiriciliği son yıllarda süratle gelişmekte ve büyümektedir. Hedefimiz uluslararası seviyede organizasyonlar yapmak ve uluslararası seviyede hayvanlar yetiştirmek. Bu tür organizasyonlara yetiştirdiğimiz hayvanların yanı sıra ilimize ait marka tescilli ürünlerimizi de getirip tanıtımını yapıyoruz. Standımıza gelen ziyaretçilere Bayramiç Elması ikram ediyoruz. Bayramiç Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sn. İsmail PEHLİVAN ’a ilimize böyle bir marka tescili kazandırdığından dolayı ve yapmış olduğu desteklerden dolayı şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum