Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
TDD’DEN HAYVAN HAKLARI ÇALIŞMASI

TDD'DEN HAYVAN HAKLARI ÇALIŞMASI

Topluma Destek Derneği hak temelli çalışmalarına devam ediyor. TDD, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü kapsamında Yeni Rota Eğitim Kurumları öğrencileriyle buluştu.

07 Ekim 2019 - 12:36

Topluma Destek Derneği Çevre Kurulu temsilcileri Büşra Altınışık ve Rumeysa Yeşilkır yaptığı açıklamada: "Topluma Destek Derneği'nin Çevre Kurulu olarak 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü'nde harika bir etkinlik gerçekleştirdik. Bu etkinlik kapsamında hayvan dostlarımız için hazırladığımız mamaları da alarak Yeni Rota Eğitim Kurumları'nın öğrencileriyle buluştuk.

Öğrencilerle hem eğlenceli hem de verimli vakit geçirdik. Hayvan dostlarımız için yapabileceklerimizden, onlara nasıl yardımcı olabileceğimizden, evimizdeki hayvan dostlarımızdan ve onlarla geçirdiğimiz eğlenceli zamanlardan bahsettik. Keyifli sohbetimizden sonra paketlediğimiz mamaları onlara dağıttık.

Çok sevindiler ve dersten çıkar çıkmaz hayvan dostlarının yanına gitmek için sabırsızlandıklarını söylediler. Her zaman hayvan dostlarımızı sevmeliyiz ve korumalıyız. Topluma Destek Derneği olarak yardımcı olmaktan çok mutluyuz. Bu muhteşem etkinlik için tüm öğrencilere, Yeni Rota Eğitim Kurumları öğretmenlerine ve bu fırsat bize sunan Topluma Destek Derneği’ne Çevre kurulu olarak teşekkür ediyoruz." dedi.

Bu haber 594 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
15 İLDE UYGULANAN SEYAHAT YASAĞI 3 HAZİRAN'DA BİTİYOR!
15 İLDE UYGULANAN SEYAHAT YASAĞI 3 HAZİRAN'DA BİTİYOR!
ÇANAKKALE'DE YÜZME ALANLARI BELLİ OLDU!
ÇANAKKALE'DE YÜZME ALANLARI BELLİ OLDU!