Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
TCG ANAMUR, TCG ENEZ VE TCG TÜRKELİ GEMİLERİ, ÇANAKKALE’DE...

TCG ANAMUR, TCG ENEZ VE TCG TÜRKELİ GEMİLERİ, ÇANAKKALE’DE VATANDAŞLARIN ZİYARETİNE AÇILDI

DENİZKURDU-2019 Tatbikatı kapsamında Çanakkale Liman ziyareti gerçekleştiren TCG Anamur Gemisi Komutanı Deniz Binbaşı Bülent Karagöz, TCG Enez Gemisi Komutanı Deniz Yüzbaşı Gökhan Bektaş ve TCG Türkeli Gemisi Komutanı Deniz Yüzbaşı Hüseyin Can Dalay, Vali Orhan TAVLI’yı ziyaret etti.

23 Mayıs 2019 - 12:13

 Ziyarette Vali Orhan TAVLI,  DENİZKURDU-2019 Tatbikatı kapsamında Çanakkale Liman ziyareti gerçekleştiren TCG Anamur Gemisi Komutanı Deniz Binbaşı Bülent Karagöz, TCG Enez Gemisi Komutanı Deniz Yüzbaşı Gökhan Bektaş ve TCG Türkeli Gemisi Komutanı Deniz Yüzbaşı Hüseyin Can Dalay ile bir süre görüşerek sohbet etti.

TCG Anamur Gemisi Komutanı Deniz Binbaşı Bülent Karagöz 3 gün sürecek olan Çanakkale Liman ziyaretinde TCG Anamur, TCG Enez ve TCG Türkeli Gemilerinin halkın ziyaretine açık olacağı bilgisini verdi.

Yapılan görüşmelerin ardından ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür eden Vali Orhan TAVLI, ziyaret anısına Gemi Komutanlarına 18 Mart Deniz Zaferinin 104. Yıl dönümü için hazırlanan taşbaskı tablo hediye etti.

Bu haber 893 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TATİL KUYRUĞU UZADIKÇA UZADI!
TATİL KUYRUĞU UZADIKÇA UZADI!
ALTIN ALACAĞINI SÖYLEDİ BİLEZİKLERİ ÇALIP KAÇTI!
ALTIN ALACAĞINI SÖYLEDİ BİLEZİKLERİ ÇALIP KAÇTI!