TCG ANAMUR, TCG ENEZ VE TCG TÜRKELİ GEMİLERİ, ÇANAKKALE’DE VATANDAŞLARIN ZİYARETİNE AÇILDI

DENİZKURDU-2019 Tatbikatı kapsamında Çanakkale Liman ziyareti gerçekleştiren TCG Anamur Gemisi Komutanı Deniz Binbaşı Bülent Karagöz, TCG Enez Gemisi Komutanı Deniz Yüzbaşı Gökhan Bektaş ve TCG Türkeli Gemisi Komutanı Deniz Yüzbaşı Hüseyin Can Dalay, Vali Orhan TAVLI’yı ziyaret etti.


TCG ANAMUR, TCG ENEZ VE TCG TÜRKELİ GEMİLERİ, ÇANAKKALE’DE VATANDAŞLARIN ZİYARETİNE AÇILDI

 Ziyarette Vali Orhan TAVLI,  DENİZKURDU-2019 Tatbikatı kapsamında Çanakkale Liman ziyareti gerçekleştiren TCG Anamur Gemisi Komutanı Deniz Binbaşı Bülent Karagöz, TCG Enez Gemisi Komutanı Deniz Yüzbaşı Gökhan Bektaş ve TCG Türkeli Gemisi Komutanı Deniz Yüzbaşı Hüseyin Can Dalay ile bir süre görüşerek sohbet etti.

TCG Anamur Gemisi Komutanı Deniz Binbaşı Bülent Karagöz 3 gün sürecek olan Çanakkale Liman ziyaretinde TCG Anamur, TCG Enez ve TCG Türkeli Gemilerinin halkın ziyaretine açık olacağı bilgisini verdi.

Yapılan görüşmelerin ardından ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür eden Vali Orhan TAVLI, ziyaret anısına Gemi Komutanlarına 18 Mart Deniz Zaferinin 104. Yıl dönümü için hazırlanan taşbaskı tablo hediye etti.