Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
‘‘KONFEKSİYON İŞÇİSİ’’ MESLEĞİNDE 10. KURS PROGRAMI...

‘‘KONFEKSİYON İŞÇİSİ’’ MESLEĞİNDE 10. KURS PROGRAMI İÇİN İMZALAR ATILDI

Kursiyerlerin teorik bilgilerini uygulama yapma fırsatı bulmaları ve mesleki deneyim kazanmaları adına düzenlenen İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile Sarosteks Tekstil arasında ‘’Konfeksiyon İşçisi’’ mesleğinde 2019 yılındaki 10. İşbaşı Eğitim Programı için yeni sözleşme imzalandı.

04 Ekim 2019 - 14:09

Kurs programı dolayısıyla Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ali Çalışkan, Saros Tekstil Fabrika Müdürü Sadettin Yavuz, İş ve Meslek Danışmanı Ayşegül Bozkurt ile katılımcı kursiyerler bir araya geldi.

Kursiyerlerle görüş alışverişinde bulunan Çanakkale İŞKUR İl Müdürü Ali Çalışkan ‘‘İşbaşı eğitim programlarımız iş arayan vatandaşlarımız için önemli bir fırsat. Bugün Saros Tekstil firması ve değerli kursiyerlerimizle 10. kursumuz için birlikteyiz. Kalkınma için üretim, üretim için istihdam ilkemizle daha nice kurslara, projelere imza atacağımıza inanıyorum. Kursiyerlerimize ve eğitim sorumlularımıza başarılar diliyorum.’’ açıklamasında bulundu. 

Haftada 5 gün, günde 7.5 saatlik çalışma süresi ile 6 aylık olarak açılan İşbaşı Eğitim Programında; günlük 77.7 TL kursiyer ödemesi ve Genel Sağlık Sigortası primleri İŞKUR tarafından karşılanacağı belirtildi.

Reklam
Bu haber 255 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TALEPLER YOĞUN
TALEPLER YOĞUN
GELİBOLU PİRİ REİS MESLEK YÜKSEKOKULU AKADEMİK KURUL TOPLANTISI YAPILDI
GELİBOLU PİRİ REİS MESLEK YÜKSEKOKULU AKADEMİK KURUL TOPLANTISI...