Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
ÇANAKKALE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNDEN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

ÇANAKKALE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNDEN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Çanakkale Müdürlüğü tarafından organize edilen ve İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Taşçı'nın katılımıyla Çanakkale Yerel Basınında görevli basın çalışanları , İnternet, Görsel , Yazılı Medya ve Ulusal Basın temsilcileri ile kahvaltılı değerlendirme toplantısında bir araya geldi.

12 Şubat 2019 - 16:13

Gerçekleştirilen değerlendirme ve bilgilendirme taplantısına Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Opr. Dr. Ufuk Tali, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Uzm.Dr. Sinem Topakoğlu , Sağlık Hizmetleri Başkanı Uzm.Dr. Behçet Varışlı , Personel ve Destek Hizmetleri Başkanı Nurcan Yılmaz , Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan yardımcısı Dr.Aysun Canbek , Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan yardımcısı Dr. Ümmühan Kahyaoğlu, Personel ve Destek Hizmetleri Başkan yardımcısı Gülhan Akar , Tsm Başkanı Dr. Hanifi Kaplan'ın da bulunduğu toplantıda, Personel ve Destek Hizmetleri Başkanı Nurcan Yılmaz bir sunum gerçekleştirdi.

2018 yılında İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Sağlık Müdürü Taşçı , 2018 yılında başlatılan, sonuçlanan ve halen devam eden projeler ve sağlık yatırımları ile ilgili de geniş bilgiler sunarak; 2019 yılında hali hazırda yürütülen çalışmalara yeni projelerin de ekleneceğini belirterek basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı.

Reklam
Bu haber 742 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HAVA SICAKLIĞI ARTACAK
HAVA SICAKLIĞI ARTACAK
ŞIRNAK'TA PKK'LILARIN TUZAKLADIĞI PATLAYICI İNFİLAK ETTİ, 2 ASKERİMİZ ŞEHİT DÜŞTÜ!
ŞIRNAK'TA PKK'LILARIN TUZAKLADIĞI PATLAYICI İNFİLAK ETTİ, 2...