Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
AKÇANSA ‘BETONDAFARKINDALIK.COM’ PROJESİ İLE STEVİE ÖDÜLÜ...

AKÇANSA ‘BETONDAFARKINDALIK.COM’ PROJESİ İLE STEVİE ÖDÜLÜ KAZANDI

Türkiye’nin lider yapı malzemeleri şirketi Akçansa’nın,yapılardaki sağlamlığa dikkat çekmek için hazırladığı betondafarkindalik.com web sitesi, dünyanın en prestijli yarışmaları arasında gösterilen Uluslararası Stevie Ödülleri’nde,Yapı&Malzeme kategorisinde ödüle layık görüldü.

06 Eylül 2019 - 11:37

Türkiye’nin lider yapı malzemeleri şirketi Akçansa’nın konut alıcılarının, satın alma işlemlerinde konum,büyüklük veya maddi kriterlerinin ötesinde, sağlamlığın daha önemli olduğunu vurgulamak ve farkındalık yaratmak amacıyla hayata geçirdiği betondafarkindalik.com internet sitesi Uluslararası Stevie İş Ödülleri’nde Yapı&Malzeme Kategorisi’nde ödüle layık görüldü.

Betondafarkindalik.com internet sitesinde konut alıcılarına satın alma konusunda yön verecek blog içeriklerine yer verilirken, betonun markasının neden sorgulanması gerektiği de ziyaretçilere aktarılıyor.

Akçansa Genel Müdürü Umut Zenar, farkındalık oluşturmak amacıyla hayata geçirdikleri betondafarkindalik.com web sitesi için, “İnsana değer veren yaklaşımımızla müşterilerimizin tüm taleplerini karşılayacak ürünler ve çözümler üretirken, aynı zamanda sektörümüzün dijital dönüşümüne yön verecek uygulamalara imza atıyoruz. Betondafarkindalik.com web sitesi ile yapılardaki sağlamlığa dikkat çekmek istedik. Projemizle aldığımız ödül de doğru işler yaptığımızın bir göstergesi.” dedi.

 

Reklam
Bu haber 372 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EMNİYETTEN YENİCE’DE OPERASYON
EMNİYETTEN YENİCE’DE OPERASYON
25 KM’LİK YOLDA ÇALIŞMALAR BAŞLADI
25 KM’LİK YOLDA ÇALIŞMALAR BAŞLADI