Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

VALİ TAVLI, GAZETECİLERLE KAHVALTIDA BULUŞTU

Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününde Çanakkale’de görev yapan gazeteciler ile bir araya geldi.

10 Ocak 2020 - 16:18

Çanakkale Valisi Orhan Tavlı kahvaltının ardından yaptığı açıklamada; “Basınımızın çok kıymetli emektarları, öncelikle sizleri saygı ve sevgi ile selamlıyorum hoş geldiniz şerefler verdiniz diyorum. Bu arada 2020 yılında hep birlikte hayırlı seneler olmasını temenni ediyorum. 10 Ocak çalışan gazeteciler gününüzü de kutluyorum. Sevdikleriniz ile 2020 yılında sağlıklı, huzurlu mutlu yıllar temenni ediyorum. 2019 yılını sizlerle birlikte verimli bir yıl olarak tamamladık. 2018 Troya yılında sizlerle birlikte başlattığımız çalışmalar Troya Müzesi ile ilgili olsun, Altyapı üst yapı çalışmalarıyla ilgili olsun. Sizlerin büyük katkıları oldu. Sizlerin büyük katkılarıyla Troya yılının bereketi 2019 yılına 2020 yılına’da ulaştı. Hep birlikte yapılan çalışmalarda emeğiniz var. Huzurlarınızda sizlere teşekkürlerimi ve şükranlarımı ifade ediyorum, teşekkür ediyorum” dedi.

Basın mensuplarının gününü kutlayan Çanakkale Valisi Orhan Tavlı hediye takdim etti. Tavlı, daha sonrasında gazetecilerle birlikte toplu fotoğraf çektirdi ve Çanakkale’de devam eden projeler hakkında konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum