Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
TÜRKİYE 3.SÜ BİGA’DAN

TÜRKİYE 3.SÜ BİGA'DAN

Kompozisyon Yarışması Türkiye Üçüncüsü olan Hamdibey Ortaokulu öğrencisi Zeynep GÜNEY, Okul Türkçe Öğretmeni Gülnihal MİRZA ve Okul Müdürü Emin Nail ŞEVİK ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan BİLEN’i ve Biga Kaymakamı Mustafa CAN’ı makamında ziyaret etti.

03 Nisan 2019 - 14:43

Hamdibey Ortaokulu 8/B sınıfı öğrencisi Zeynep GÜNEY Çanakkale Savaşlarının 104. Yıldönümü Anma Törenleri Kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Ortaokullar Arasında Düzenlenen Kompozisyon Yarışmasında “En Büyük Servetim Çanakkale” konulu eseriyle Türkiye üçüncüsü olarak büyük başarıya imza attı.

Kompozisyon Yazma Yarışmasında Türkiye Üçüncüsü olan ve para ödülü kazanan Hamdibey Ortaokulu Öğrencisi Zeynep GÜNEY  ödülünü 22-24 Nisan 2019 tarihleri arasında Çanakkale’de düzenlenecek törenle alacak.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan BİLEN ve Biga Kaymakamı Mustafa CAN büyük başarıya imza atan Türkiye Üçüncüsü Hamdibey Ortaokulu öğrencisi Zeynep GÜNEY ve yarışma sürecinde danışmanlık yapan Türkçe Öğretmeni Gülnihal İMZA’yı tebrik ederek ödüllendirdiler.

Bu haber 1267 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇANAKKALE SALLANDI!
ÇANAKKALE SALLANDI!
4 FARKLA KAZANAN İSİM METİN ÜMİT URAL OLDU
4 FARKLA KAZANAN İSİM METİN ÜMİT URAL OLDU