Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
TURAN: “KARABİGA’NIN BÖLGENİN PARLAYAN YILDIZI OLMASI İÇİN...

TURAN: “KARABİGA’NIN BÖLGENİN PARLAYAN YILDIZI OLMASI İÇİN DAHA ÇOK İŞİMİZ VAR “

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Çanakkale’nin Biga ilçesi Karabiga belde belediyesini ziyaret etti.

26 Temmuz 2019 - 11:06

Belediye başkanı Ahmet Elbi ile birlikte makama geçen AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ı küçük sporcular karşıladı.

Turan burada yaptığı açıklamada ” Kara Biga’mıza özel önem veriyoruz. Gençlerimizin talepleri doğrultusunda futbol sahamızın ihalesini yarın yapıyoruz. Bu futbol sahası her hangi bir saha değil. Halı saha gibi olmayacak FIFA standartlarında bir saha. 105’e 68 metre eni boyu olan bir çok spor imkanı içerisinde barındıran futbol başta olmak üzere basketbol, tartan pist, atletizm gibi alanlarla ilgili güzel bir alt yapıyla yapıyoruz. Kara Biga’nın bir çok konuda geride kaldığını biliyorum bu kadar çok imkanlara rağmen sahili, iş imkanları çevresi gibi çok farklı imkanları olmasına rağmen geri kalmışlığı var. Bunu çok hızlı kapatmayı planlıyoruz.

. Bizim gönül belediyeciliği dediğimiz anlayışla bunları yapmayı istiyoruz hızlı bir şekilde. Ayrıca Karabina’mızın doğal ihtiyacı vardı  onla ilgili yasal süreç başlamıştı sayın başkan takip ediyor aynı şekilde belediyemizin araç eksiği vardı mesela itfaiye bir ihtiyaçtı onu yoluna koyduk bu vesileyle kısa süre içerisinde hem futbol sahası hem araç temini doğal gaz gibi önemeli yatırımlarla ilgili önemli mesafe aldık ama Karabiga’nın bölgenin parlayan yıldızı olması için daha çok işimiz var “dedi.

Reklam
Bu haber 219 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EMNİYETTEN YENİCE’DE OPERASYON
EMNİYETTEN YENİCE’DE OPERASYON
25 KM’LİK YOLDA ÇALIŞMALAR BAŞLADI
25 KM’LİK YOLDA ÇALIŞMALAR BAŞLADI