Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
‘‘SU ÜRÜNLERİNDE ÇANAKKALE HEP ÖNCÜ OLMALI’’

‘‘SU ÜRÜNLERİNDE ÇANAKKALE HEP ÖNCÜ OLMALI’’

Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü yetkilileri, Çanakkale’nin su ürünleri sektörünün öncü firmalarından Akua Tek Su Ürünleri’nin Yenice’deki fabrikasını ziyaret etti. Ziyarette Çanakkale İŞKUR İl Müdürü Ali Çalışkan, Şube Müdürü Ayça Çakmak ve İş ve Meslek Danışmanı Nesli Nur Ceylan; Fabrika Müdürü Hacı Ali Pala ve çalışanlarla fabrikanın üretimi ve İŞKUR faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulundu.

18 Aralık 2019 - 16:08

Ekim ayında gerçekleştirilen 2019 yılı Çanakkale İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu 4. Olağan Toplantısının ana gündem maddesinin ‘Su Ürünleri ve Dondurulmuş Gıda Sektörü’ olduğunu ve Çanakkale’nin tüm ileri gelen sektör firmalarıyla toplantıda istişarede bulunduklarını hatırlatan Çanakkale İŞKUR İl Müdürü Ali Çalışkan: ‘‘Çanakkalemiz bulunduğu konum, lider firmaları ve büyüyen potansiyeli ile her zaman bu sektörde öncü olmalıdır. Akua Tek firması gerek üretim kapasitesi gerek de istihdama katkısıyla Yenice’yi hem yurtiçinde hem de yurtdışında temsil etmektedir. 3’ü engelli toplam 82 vatandaşımızı istihdam eden firmamızla devletimizin vermiş olduğu teşviklerle birlikte kurumumuzun başta İşbaşı Eğitim Programı olmak üzere Aktif İşgücü Hizmetlerinde ileride yapacağımız işbirliklerimizi arttırmayı hedefliyoruz.’’ açıklamasında bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Fabrika Müdürü Hacı Ali Pala, firma olarak başarıyı ‘Üretimde kalite, üründe kalite, yaşamda kalite’ olarak tanımladıklarını, bu bilinçle tesislerinde her zaman en son teknolojiyi kullanmayı özen gösterdiklerini ve çalışanların kişisel gelişimine önem verdiklerini belirtti.

 

Bu haber 526 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SÜRÜCÜLER DİKKAT!
SÜRÜCÜLER DİKKAT!
3 AY BOYUNCA ELEKTRİK VE DOĞAL GAZ FATURALARI İÇİN SAYAÇ OKUNMAYACAK!
3 AY BOYUNCA ELEKTRİK VE DOĞAL GAZ FATURALARI İÇİN SAYAÇ...