Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
PROF.DR. METE TUNÇOKU VE PROF.DR. KENAN KAYNAŞ’TAN ÇANAKKALE...

PROF.DR. METE TUNÇOKU VE PROF.DR. KENAN KAYNAŞ’TAN ÇANAKKALE BAROSU’NA ZİYARET

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Mete Tunçoku ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Çanakkale Şube Başkanı Prof. Dr. Kenan Kaynaş, Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan’ı ziyaret ettiler.

14 Kasım 2019 - 15:39

Ziyarette, Prof. Dr. Mete Tunçoku tarafından yazılan, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Çanakkale Şubesi'nin destekleriyle basılan "ERTELENEN GELECEK, Politika, Bilim ve Hukuka Karşı" adlı kitap Başkan Av. Bülent Şarlan’a hediye edildi. Yeni kitabı hakkında bilgi veren Prof.Dr. Mete Tunçoku, üniversitenin kuruluş sürecinde Çanakkale Barosu’nun da sürece nasıl katkı sunduğunu, dönemin Baro Başkanı Av. Cengiz Tuğral’ın destekleri de bu kitapta yer aldığını ve kitabın gelirinin ÇYDD’ne kalarak, ihtiyacı olan öğrencilere burs olacağını belirtti.

Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan ÇOMÜ Kurucu Rektörü Prof. Dr. Mete Tunçoku tarafından yazılan kitabın harika bir eser olduğunu belirterek; “Bu kitap, yakın zamanda politikanın, Kurucu Rektöre ve dolayısıyla üniversiteye yaşattığı zorluklar ile bir bilim insanının şehir halkıyla birlikte yürüttüğü hukuk mücadelesini konu alıyor. Özellikle Çanakkalelilerin bu kitabı okumasını temenni ediyor, politikanın, bilime ve hukuka karşı olmadığı günler diliyorum.” dedi.

Reklam
Bu haber 418 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
“YENİ BİR FAY KUŞAĞI MI OLUŞUYOR!”
“YENİ BİR FAY KUŞAĞI MI OLUŞUYOR!”
KEPEZ BELEDİYESİNE HİBE EDİLEN OTOBÜSLER İÇİN PROTOKOL İMZALARI ATILDI
KEPEZ BELEDİYESİNE HİBE EDİLEN OTOBÜSLER İÇİN PROTOKOL...