ÖĞRENCİLERDEN CAN DOSTLARIMIZA UMUT
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü öğrencileri anlamlı bir projeye imza attılar.
![ÖĞRENCİLERDEN CAN DOSTLARIMIZA UMUT](https://www.canakkaletv.com.tr/images/haberler/2024/05/ogrencilerden-can-dostlarimiza-umut.jpg)
03 Mayıs 2024 - 17:48
ÇOMÜ Halkla ilişkiler ve Tanıtım Bölümü 2. Sınıf öğrencilerinden Cansu Azılı, Tuğba Sayı, Dilara Eslem Rahmet ve Sıla Tercan sokak hayvanlarında ilkyardımın önemi ile alakalı sosyal sorumluluk projesi oluşturdular. 3 Mayıs cuma günü belediyenin nikah salonunda sunulan projeye çok sayıda hayvansever katılım gösterdi.
![](https://www.canakkaletv.com.tr/images/files/2024/05/6634f95ecc497.jpg)
Projenin ortaklarından Çanakkale Belediyesi Veteriner Müdürü Görkem Bakır katılımcıları ilkyardım hakkında bilgilendirme amacıyla bir konuşma yaptı ve vatandaşların sorularını cevapladı.
![](https://www.canakkaletv.com.tr/images/files/2024/05/6634f95ecc497.jpg)
Projenin ortaklarından Çanakkale Belediyesi Veteriner Müdürü Görkem Bakır katılımcıları ilkyardım hakkında bilgilendirme amacıyla bir konuşma yaptı ve vatandaşların sorularını cevapladı.
YORUMLAR