Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
KOVİD-19’UN HIRSIZ FIRSATÇILARI POLİSTEN KAÇAMADI!

KOVİD-19'UN HIRSIZ FIRSATÇILARI POLİSTEN KAÇAMADI!

Koronavirüs Nedeniyle Kapalı Olan Halk Eğitim Merkezinde Hırsızlık Girişimi Yaşandı.

01 Nisan 2020 - 11:31

Her geçen gün koronavirüse karşı alınan önlemler artıyor. Halkın bir arada bulunmaması için eğitim merkezleri kapatılıyor. Bunu fırsat bilen hırsızlar, kapılarına kilit vuran Halk Eğitim Merkezlerine gözünü dikti.

Geçtiğimiz akşam Turan Mahallesinde bulunan Biga Halk Eğitim Merkezi soyuldu. Halk Eğitim Merkezine depolanan değerli teknolojik cihazları çalan hırsızlar da polisten kaçamadı tabi. Biga İlçe Emniyet Müdürlüğü Kovid-19 salgınının yayılmaması için gece gündüz çalışarak halkı uyarırken, bu salgını fırsat bilen devletin malına gözünü dikmiş bekleyen hırsızların da peşini bırakmıyor.

Biga İlçe Emniyet Müdürlüğü bağlı asayiş ekiplerinin çalışmaları sonucu şüphelilerin eşkal ve kimlikleri tespit edildi. Hırsızlık olayının 7 şüphelisinin bazılarının da yaşı küçük olduğu öğrenildi. Yedi şüphelinin de hepsi polisler tarafından yakalandı. Hırsızlık malzemelerini sattıkları kişi yakalanarak teknolojik cihazlar ele geçirildi ve tekrar Biga Halk Eğitim Merkezine geri verildi. Satın alan kişinin de ifadesi alınarak Biga İlçe Emniyetteki sorgularının ardından adliyeye sevk edildi.

Bu haber 1089 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
15 İLDE UYGULANAN SEYAHAT YASAĞI 3 HAZİRAN'DA BİTİYOR!
15 İLDE UYGULANAN SEYAHAT YASAĞI 3 HAZİRAN'DA BİTİYOR!
ÇANAKKALE'DE YÜZME ALANLARI BELLİ OLDU!
ÇANAKKALE'DE YÜZME ALANLARI BELLİ OLDU!