Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

KOORDİNASYON MERKEZİ YERİNDE İNCELENDİ

Vali İlhami Aktaş, Orman Bölge Müdürlüğü yangın koordinasyon merkezini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

KOORDİNASYON MERKEZİ YERİNDE İNCELENDİ
19 Eylül 2022 - 11:23
Orman Bölge Müdürü Enver Demirci ve kurum şube müdürleri tarafından karşılanan Vali İlhami Aktaş, Orman Bölge Müdürü Enver Demirci ile bir süre görüşerek sohbet etti.
Yangın koordinasyon merkezinde yürütülen faaliyetler ve orman yangınları ile mücadele kapsamında yapılan çalışmalar ile 2022 yılı içerisinde Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü sorumluluk sahasında çıkan orman yangınları hakkında Orman Bölge Müdürü Orman Bölge Müdürü Enver Demirci’den bilgiler alan Vali İlhami Aktaş, hizmet binasını gezerek personele çalışmalarında başarılar diledi.
İncelemelerde; Çanakkale genelinde olası orman yangınlarının önlenmesine, çıkan yangınların kısa sürede en az zararla söndürülmesine, kurum ve kuruluşlar arası koordinasyon ve iş birliğinin etkinleştirilmesine yönelik çalışmalar ile kurumlar tarafından yapılması gerekli olan hususlar değerlendirildi.
Yapılan bilgilendirmenin ardından, Orman yangınlarıyla mücadele helikopter ekibi ve Orman yangınları ilk müdahale ekibini ziyaret eden Vali İlhami Aktaş, Orman Yangınlarına müdahale de yaptıkları çalışmalarından dolayı ekiplere teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.
Yangın sezonun bitmediğini, orman yangınları ile mücadele de alınan tedbirlere uyulmasının önemine dikkat çeken Vali İlhami Aktaş, Olası yangınlara müdahale gibi konularda çok önemli bir görev ifa eden Orman Bölge Müdürlüğü personeline çalışmalarında başarılar diledi.

Kaynak: Gündem Gazetesi
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum