Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

İYİ PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI RIDVAN UZUN ZİYARETLERİ

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcılığına getirilen Rıdvan Uz, Çanakkale’ye geldi Hodri meydan dedikten ayağının tozu sahaya indi, .1 Belde 2 ilçe ziyaret edildi.

İYİ PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI RIDVAN UZUN ZİYARETLERİ
02 Nisan 2022 - 12:07
 İYİ Parti’nin ve Çanakkale siyasetinin güçlü ve sevilen ismi Rıdvan Uz, Genel Başkan Yardımcısı olarak Çanakkale’ye  geldi.  İl Başkanı Selahattin Yıldızlar,İl Yönetimi  Merkez İlçe Başkanı ve yönetimi, İlçe Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri ve partilileri tarafından karşılandı.
Çanakkale İl Başkanlığında düzenlenen basın toplantısına İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, İl Yönetim kurulu üyeleri  Merkez İlçe Başkanı Merkez İlçe yönetim kurulu üyeleri İlçe Başkanları İlçe Yönetim kurulu üyeleri Belediye Meclis Üyeleri, ve partililer katıldı.

Açıklamasında Rıdvan Uz, şunları söyledi:
"Yeni bir sürece girdik. Hem yerel hem ulusal basında İYİ Parti dikkatle takip ediliyor. Bu ne kadar güzel işler yaptığımızın bir göstergesi. Aylık bakanların değiştiği, aylık değişimlerin yaşandığı, mevsimlik Merkez Bankası başkanlarının olduğu bu ülkede uzun bir süre sonunda yeni bir yönetim ekibi oluşturan İYİ Parti'nin bu kadar gündemde tutulmasının sebebi ilerlediğimiz yol, gözüken iktidar hedefinden başka bir şey değildir. Göreve gelmemiz sebebiyle Çanakkale adına gurur duydum. Biliyorsunuz ki yerel seçimlerde yol yürüdüğümüz arkadaşlarımız ile omuz omuza vererek 2 belediyemiz ile taçlandırmıştık İYİ Parti'yi. Millet İttifakı olarak da burada AK Parti'nin 7 olan belediye sayısı 4'e düşmüştü. Dolayısıyla büyük bir başarıya imza atan teşkilatlarımız var. Bana bu görevin verilmesinde en büyük destek başarılı teşkilatlarımdandır. Teşkilatlarıma ve arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.
81 il'in tamamını Genel Başkanımızla dolaştık Esnaf ve vatandaşlarımızla birlikte olduk Halkımızın sorunlarını not ettik  şimdi ikinci tura geçiyoruz. İkinci turda yine kapı kapı gezerek halkımız ile birlikte oluyoruz. yürüdüğümüz bu yolda durmadan çalışmaya devam ediyoruz. Milletimizin bize verdiği görevi hem mecliste hem sahada layıkıyla yaptık, yapmaya devam ediyoruz. Medeniyet yolunun taşlarını sadece cesurlar döşer! ilkesi ile Bireyleri Cesur olan cesur bir parti kurduk. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener hanımefendinin yaptığı işler çalışmaya, liyakate ve özveriye dayalıdır. Bize bu görevi veren başta Genel Başkanım Sayın Meral Akşener hanımefendiye, İYİ Parti ailesine çok teşekkür ediyorum.”

Konuşmama başlarken bu görev Çanakkale için bir gurur demiştim. Biz 4 yıllık bir partiyiz. Heyecanlı, genç, dinamik, kadınları ve gençleri ile ön planda olan bir partiyiz. Bizlere bu görevin layık görülmesinde teşkilatlarımızın büyük çabası ve başarılarının payı vardır. Bu görev Çanakkale'miz için büyük bir kazanç. İktidarın seçim kanunu dün gece geç saatlerde meclisten geçti. İktidarların seçim kanunlarını değiştirmeye çalışması genellikle iktidarı kaybettikleri dönemlerde oluyordu. Her geçen gün ivme kaybeden, Türk milletinin gözünde kendilerine duvar ören bir iktidar yapısı var. İktidarda acaba bu seçim kanunu ile ibreyi kendimize döndürebilir miyiz çabası var ama hiç fark etmez. İstedikleri seçim yasasını getirsinler. Biz İYİ Parti ailesi ve kadrolarımız olarak seçime hazırız. İster erken seçim ister yeni seçim düzenlemesi ile, ne ile gelirlerse gelsinler hodri meydan diyoruz.

Basın Toplantısından sonra bir süre yöneticiler ve partililerle İl Başkanlığında görüşen Uz Buradan  İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, İl Yönetim kurulu üyeleri  Merkez İlçe Başkanı Merkez İlçe yönetim kurulu üyeleri İlçe Başkanları İlçe Yönetim kurulu üyeleri ile Eceabata Geçildi Eceabat Belediye Başkanı Saim Zileli  Makamında ziyaret edildi.
Buradan Evreşe'ye geçildi ve İYİ Parti Evreşe Belde Binası açılışı yapıldı daha sonra Evreş'e Esnaf  ziyareti gerçekleştirildi , Gelibolu ilçe teşkilatı ve Gelibolu esnaf ziyareti  sonrası program sona erdi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum