Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
ÇTSO ÜYELERİNİ CNREXPO SERAMİK, BANYO VE MUTFAK FUARINA...

ÇTSO ÜYELERİNİ CNREXPO SERAMİK, BANYO VE MUTFAK FUARINA GÖTÜRDÜ

5-9 Şubat 2019 tarihinde İstanbul Yeşilköy CNREXPO Fuar merkezinde gerçekleştirilen Seramik, Banyo ve Mutfak sektörlerine yönelik fuara, Odamızın 7, 8 ve 19 no’lu Meslek Grubu Üyelerinin katılımlarıyla 9 Şubat Cumartesi tarihinde günübirlik ziyaret gerçekleştirildi.

11 Şubat 2019 - 15:04 - Güncelleme: 11 Şubat 2019 - 15:05

Fuar ziyaretine; 7 no’lu Meslek Komite Başkanı ve Meclis üyesi Ersin Vural, 8 no’ lu Meslek Komite Başkanı Ali Kürşat Kaan Şavlı çok sayıda sektör temsilcisi ile ÇTSO Proje ve İş Geliştirme Uzmanı Gökhan Doğru katıldı.

“ÜYELERİMİZ, SEKTÖRLERİNDE YAŞANAN GELİŞMELERİ YERİNDE GÖRMELERİ AMACIYLA YURT İÇİ VE DIŞI İŞ GEZİSİ TALEPLERİNİ MESLEK KOMİTELERİ ARACILIĞI İLE BİZLERE İLETEBİLİR”

Fuar ziyareti hakkında bilgi veren Genel Sekreter Sema Sandal; “Yönetim Kurulumuz üyelerimizin ticari faaliyetlerini geliştirmek için her türlü desteği vermeye hazır. Odamız organizasyonunda düzenlenen yurt dışı iş gezilerinde Devletimiz tarafından sağlanan tüm desteklere ilgili mevzuatlar doğrultusunda uygun şartlar sağlandığında  başvuru yapıyor ve üyelerimize avantajlar sağlıyoruz. Yurt içi günübirlik iş gezilerimizin tamamı Odamız tarafından karşılanıyor. Üyelerimiz, ticari faaliyetlerini geliştirici fuar veya ikili iş görüşme organizasyonları için bağlı oldukları Meslek Komiteleri vasıtasıyla taleplerini Yönetim Kurulumuza iletebilirler.” diyerek, düzenlenen fuar ziyaretine katılan Komite Başkanlarına ve sektör temsilcilerine teşekkür etti.

Reklam
Bu haber 424 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HAVA SICAKLIĞI ARTACAK
HAVA SICAKLIĞI ARTACAK
ŞIRNAK'TA PKK'LILARIN TUZAKLADIĞI PATLAYICI İNFİLAK ETTİ, 2 ASKERİMİZ ŞEHİT DÜŞTÜ!
ŞIRNAK'TA PKK'LILARIN TUZAKLADIĞI PATLAYICI İNFİLAK ETTİ, 2...