Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

ÇOCUK KÜLTÜR EVİ EZO SUNAL'I KONUK EDİYOR

Çanakkale Belediyesi Çocuk Kültür Evi, çocukları yazarlar ve farklı disiplinlerden sanatçılarla buluşturmaya devam ediyor.

ÇOCUK KÜLTÜR EVİ EZO SUNAL'I KONUK EDİYOR
09 Kasım 2021 - 14:34
“Evde Yazar Sohbetleri” başlığıyla çevrim içi olarak yürütülen ve Çocuk Kültür Evi‘nin sosyal medya hesapları üzerinden paylaşıma açılan video sohbetlerin kasım ayı konuğu çocuklar için yazdığı renkli kitaplarla tanınan Ezo Sunal olacak.
Ezo Sunal’ın Çocuk Kültür Evi için özel olarak gerçekleştirdiği ve çocukların kendisine yöneltmiş olduğu sorular üzerinden şekillendirecek olduğu sohbet, 13 Kasım2021 Cumartesi günü saat 14.00’te Çocuk Kültür Evi sosyal medya hesapları üzerinden paylaşıma sunulacak.
Etkinliğin ardından yazarın Masal perest Yayınevi tarafından yayımlanan Kabuğuna Sığmayan Yengeç,Uykusu Kaçan Kaplumbağa,Karnı Acıkan Kedi, Yardımsever Kanguru, Mis Kokulu Kokarca, Evi Eriyen Kutup Ayısı, Ezo ve Samba Doğum Günü, Ezo ve Samba Renkler, Ezo ve Samba Yaz Tatili adlı kitapları, Çanakkale Belediyesi tarafından Çocuk Kültür Evi atölye programlarına devam eden çocuklara armağan edilecek.

Çocuk Kültür Evi sosyal medya hesapları:
https://www.facebook.com/cocukkulturevi/
https://www.instagram.com/cocukkulturevi/
https://twitter.com/CocukKulturEvi

Ayrıntılı Bilgi İçin: Cevatpaşa Mahallesi Piri Reis Caddesi Bayrak Sokak NO: 26/A 
Telefon: 0 286 217 73 11
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum