Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
ÇANAKKALE FERİBOT İSKELESİ BAYRAM TRAFİK TEDBİRLERİ DENETİMİ

ÇANAKKALE FERİBOT İSKELESİ BAYRAM TRAFİK TEDBİRLERİ DENETİMİ

Vali Orhan TAVLI, Çanakkale Feribot İskelesinde Bayram tatili süresince devam edecek Trafik tedbirleri yerinde inceledi.

07 Haziran 2019 - 11:18

Bayram tatili dönüşüne geçen vatandaşların daha hızlı ve konforlu bir şekilde Feribot geçişlerinin sağlanması yönünde Çanakkale Valiliği himayesinde başta İl Emniyet Müdürlüğü ve GESTAŞ tarafından alınan tedbirleri yerinde inceleyen Vali Orhan TAVLI, İl Emniyet Müdürü Celal Sel’den alınan tedbirler hakkında bilgi aldı.

Çanakkale’de yaşayan vatandaşlarımızın trafik yoğunluğundan etkilenmemeleri amacıyla Çanakkale Valiliği himayesinde İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Çanakkale il merkezindeki trafiği rahatlatmak maksadıyla, Subay Orduevi'nden İskele Kavşağı istikametine kadar Kayserili Ahmet Paşa Caddesine feribot araç kuyruğu alınmış, bu kapsamda Eski Hükümet Sokak, Cafer Türker (Kızılay) Sokak, Mehmetçik Bulvarı, Ziveriye Sokak, Mehmet Akif Ersoy Sokak, Osman Güral Sokak ve Gül Sokak girişlerinde trafik tedbirleri alındı. Bu şekilde feribotla yolculuk yapan vatandaşlarımızın iskeleye daha rahat ve hızlı bir şekilde gelmeleri sağlanmıştır.

GESTAŞ Vatandaşlarımızın Hızlı ve konforlu bir şekilde Feribot geçişlerinin sağlanması amacıyla Çanakkale iskelesine üçüncü araç gişesi,  ekstra yaya yolcu çıkışı alanı ve Kilitbahir’e  250 araçlık istif alanı açtı. Alınan tedbirlerle özveri çalışan GESTAŞ personeli araç geçişini hızlandırarak yolculuk yapan vatandaşlarımızın memnuniyetini arttırdı.

Bu haber 742 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNDEN FLAŞ AÇIKLAMA!
İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNDEN FLAŞ AÇIKLAMA!
65 YAŞ ÜSTÜ VE 18 YAŞ ALTI İÇİN DEVAM EDEN YASAĞIN KURALLARI DEĞİŞTİ!
65 YAŞ ÜSTÜ VE 18 YAŞ ALTI İÇİN DEVAM EDEN YASAĞIN KURALLARI...