Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
ÇANAKKALE BELEDİYESİNDEN STAJYERLERE ORYANTASYON EĞİTİMİ

ÇANAKKALE BELEDİYESİNDEN STAJYERLERE ORYANTASYON EĞİTİMİ

Çanakkale Belediyesi, 2015-2019 Stratejik Planında belirlenen ve İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne bağlı Kariyer ve İş Geliştirme Ofisi tarafından belediyede staja başlayan üniversite öğrencilerinin kurumsal aidiyet duygularının geliştirilmesi, kurum kültürü, bilgi, iş güvenliği ve işçi sağlığının öneminin vurgulanması ve yeni iş arkadaşlarıyla iyi bir iletişim düzeyine erişebilmeleri amacıyla oryantasyon eğitimi düzenlendi.

04 Temmuz 2019 - 11:48

3 Temmuz 2019 Çarşamba günü, 08:30-12:30 saatleri arasında Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirilen Stajyer Oryantasyon Eğitiminde, Kariyer ve İş Geliştirme Ofisi Sorumlusu İş ve Meslek Danışmanı Celil Kankaya ile Ofis Sorumlusu Doğancan Çetin tarafından belediyenin vizyonu, misyonu, temel değerler, organizasyon şeması, hizmetleri ve stajyerlerden beklentileri gibi konulara değinildi.

Ardından İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi Personeli İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı İbrahim Çoban, çalışma alanlarında doğabilecek tehlikeli iş durumları ve alınması gereken önlemler hakkında bilgilendirme sunumu yaptı. Sunumun devamında gerçekleştirilen İş Sağlığı ve Güvenliği sınavı sonunda stajyerlere sertifikaları verildi.

Son olarak Çanakkale Belediyesi Bilgi İşlem Birimi Uzmanı Evren Köksal tarafından verilen Bilgi Güvenliği Eğitiminin ardından ise eğitime katılan stajyerler, periyodik muayene formlarını doldurmak üzere Sağlık İşleri Müdürlüğüne yönlendirildi.

 

Reklam
Bu haber 266 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GÜMRÜK KAÇIĞI OLDUĞU TESPİT EDİLEN YÜZLERCE CİNSEL ÜRENE EL KONULDU
GÜMRÜK KAÇIĞI OLDUĞU TESPİT EDİLEN YÜZLERCE CİNSEL ÜRENE EL...
Turan ; Ne Dediysek O !
Turan ; Ne Dediysek O !