Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
ÇANAKKALE BELEDİYESİ, AKILLI ŞEHİRLER VE BELEDİYELER KONGRE VE...

ÇANAKKALE BELEDİYESİ, AKILLI ŞEHİRLER VE BELEDİYELER KONGRE VE SERGİSİNDE

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, ilgili belediye personeli ile birlikte Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) tarafından Cumhurbaşkanlığı himayesinde Ankara'da düzenlenen "Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi"ne katıldı.

16 Ocak 2020 - 10:41

ATO Congresium'de 15-16 Ocak 2020 tarihlerinde düzenlenen “Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi” etkinliğinde, 2020-2023 Ulusal Akıllı Şehirler Stratejisi ve Eylem Planı açıklanacak. Büyükşehir, İl ve İlçe Belediye Başkanlarının katılımı ile düzenlenen etkinlikte akıllı şehir uygulamalarına ilişkin tecrübeler paylaşılacak. Etkinlikte ayrıca "Akıllı Şehirler Fikir ve Proje Uygulama Yarışması" ödülleri de sahiplerini bulacak.

"Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi" etkinliği kapsamında 16 Ocak 2020 Perşembe günü Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, saat 10:30-11:20 arasında düzenlenecek “Akıllı Şehir Yönetişimi ve Kapsayıcılık” isimli panele konuşmacı olarak katılacak. Başkan Gökhan, panelde Çanakkale Belediyesi tarafından hayata geçirilen akıllı kent uygulamalarına ilişkin bilgilendirmede bulunacak.

Bu haber 246 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KAZA MI YOKSA CİNAYET Mİ?
KAZA MI YOKSA CİNAYET Mİ?
3 CANA UMUT OLDU
3 CANA UMUT OLDU