Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
ÇANAKKALE BAROSU TÜRKİYE KURGUSAL DURUŞMA YARIŞMASI’NA KATILDI

ÇANAKKALE BAROSU TÜRKİYE KURGUSAL DURUŞMA YARIŞMASI'NA KATILDI

Çanakkale Barosu Stajyer Avukatları, Ankara’da düzenlenen Türkiye Kurgusal Duruşma Yarışması Marmara Bölgesi elemelerine katıldı. Türkiye’nin yedi bölgesinde, 54 Baroya kayıtlı stajyer avukatlar, aynı “olay metni” üzerinden yaptıkları iddia ve savunma ile yarıştılar.

18 Haziran 2019 - 12:13

 Türkiye Barolar Birliği Eğitim Merkezi Yürütme Kurulu tarafından düzenlenen Stajyer Avukatlar Türkiye Kurgusal Duruşma Yarışması’nın Türkiye Barolar Birliği’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen ilk ayağına Çanakkale Barosu’nu temsilen Staj. Av. İrem Yüzer, Staj. Av. Aslıhan Erbey, Staj. Av. Alper Şeflek ve Staj. Av. Mustafa Burak Akman katıldı. Yarışma ekibine çalıştırıcı olarak Baro Başkan Yardımcısı Av. İbrahim Cem Erbil eşlik etti.

 Marmara Bölgesi elemelerine, Çanakkale, Tekirdağ, Yalova, Kırklareli, Kocaeli, Edirne, Balıkesir, İstanbul, Bilecik olmak üzere 9 Baro katıldı. Yarışmaya katılan Barolar içerisinden İstanbul Barosu 1. olarak finallere katılmaya hak kazandı.

Çanakkale Barosu Başkanı Av. Bülent Şarlan da çalışmalarından ve yarışmada gösterdikleri performanstan dolayı stajyer avukatları tebrik etti.

Reklam
Bu haber 301 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GÜMRÜK KAÇIĞI OLDUĞU TESPİT EDİLEN YÜZLERCE CİNSEL ÜRENE EL KONULDU
GÜMRÜK KAÇIĞI OLDUĞU TESPİT EDİLEN YÜZLERCE CİNSEL ÜRENE EL...
Turan ; Ne Dediysek O !
Turan ; Ne Dediysek O !