Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Çan MYO’da Mimarlık Üzerine Söyleşiler Serisinin 1.si...

Çan MYO’da Mimarlık Üzerine Söyleşiler Serisinin 1.si Gerçekleştirildi

Çan Meslek Yüksekokulu El Sanatları Bölümü, Mimarlık Üzerine Söyleşilerinin 1.si 31 Ekim Çarşamba günü gerçekleştirildi.

01 Kasım 2018 - 10:37

Mimar Emel Özen Sınmaz’ın konuşmacı olarak katıldığı ‘Mimarlık Üzerine Söyleşiler’ programı 31 Ekim Çarşamba günü saat 14.00’da Çan Meslek Yüksekokulu A-204 nolu salonunda düzenlendi.

Uludağ Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunu olan başarılı Mimar Emel Özen Sınmaz, öğrencilere akılda kalıcı ve öğretici bir sunumla söyleşiye başladı. Çanakkale’de birçok başarılı projeye imzasını atan Mimar Sınmaz, öğrencilere mimarlık eğitimi süresince mimarlık tarihi ve teorileri, tasarım, mimarlıkla ilgili sanat, teknolojiler ve beşeri bilimler, kentsel planlama ve planlama süreci hakkında yeterli bilgi ve becerilere sahip olmalarına yönelik bilgiler verdi. Çanakkale’de Özen Mimarlık Ofisi bulunan Sınmaz, Çanakkale Belediyesinin açmış olduğu iskele binası projesinde birincilik elde etmiştir. Söyleşinin ardından öğretim görevlileri ve mimarlık öğrencileri Sınmaz’a sorularını yöneltti.

Söyleşi sonunda Çan MYO El Sanatları Bölüm Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Tuba Korkmaz, Mimar Emel Özen Sınmaz’a katılımından dolayı teşekkür için çiçek ve hediye takdiminde bulundu.

Korkmaz, söyleşiler serisinin her ay düzenli olarak devam edeceğini belirtti.

Söyleşiye, Çan MYO El Sanatları Bölüm Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Tuba Korkmaz, Çan MYO Öğretim Görevlisi Zeynep Künelgin Akbaş, Çan MYO Öğretim Görevlisi Seyfullah Büyükçapar, Çan MYO Sekreteri Gülşen Denizcan,  El Sanatları Bölümü ve Mimari Dekoratif Sanatlar programı öğrencileri ile 1. ve 2. Sınıf öğrencileri katıldı.

Reklam
Bu haber 2099 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ANNESiNiN BAHÇESiNDE DEFiNE AVCILIĞI
ANNESiNiN BAHÇESiNDE DEFiNE AVCILIĞI
DEPREM SİMÜLASYON TIRI ÇANAKKALE'DE
DEPREM SİMÜLASYON TIRI ÇANAKKALE'DE