Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
ÇAN FEN LİSESİNDE MEZUNİYET COŞKUSU

ÇAN FEN LİSESİNDE MEZUNİYET COŞKUSU

2013-2014 yılında ilk mezunlarını veren, Çan Fen Lisesi 30 Mayıs Perşembe akşamı yapılan mezuniyet töreni ile 6. mezunlarını verdi.

01 Haziran 2019 - 12:43

Mezuniyet töreni, Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlarken, okul müdürü, Çan Belediye Başkanı Bülent Öz’ün ve öğrencilerin konuşmalarıyla devam etti.

Okul Müdürü Murat Karagöz konuşmasında, okulunu anlatırken, okuluna destek olanlara teşekkür edip, öğrencilerine başarılar diledi.

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, öğrencilere hayatta neler ile karışılabileceklerini anlatarak azimli ve çalışkan olmalarını söyledi.

Konuşmaların ardından dereceye giren öğrencilere plaket takdimi yapıldı. Okul birincisi olan Kerem Yalçınkaya, okul müdürü Murat Karagöz ile beraber okul kütüğüne adını çaktı. Fen lisesinde dereceye giren 2. Esra Ekici 3.cü ise İrem Bulut oldu. Fen Lisesinde 2018-2019 öğretim yılında toplamda 53 öğrenci mezun oldu.

Plaket takdiminin ardından Fen Lisesi halk oyunları gösterisi ile program devam etti.

Çan Fen Lisesi 6. Dönem Mezuniyet Törenine, Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, CHP İlçe Başkanı Atilla Erbil, Okul müdürleri, veliler ve öğrenciler katıldı.

Mezuniyet töreni, mezun olan öğrencilere mezuniyet belgelerinin verilmesi ve kep atma töreninin ardından verilen iftar yemeği ile sona erdi.

Reklam
Bu haber 953 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÖLÜMLE SONUÇLANAN KAVGANIN FAİLLERİ GÖZALTINDA
ÖLÜMLE SONUÇLANAN KAVGANIN FAİLLERİ GÖZALTINDA
BİGA'DA YAZAR KASA FİŞİYLE KADINA YÖNELİK ŞİDDETE KARŞI MESAJ
BİGA'DA YAZAR KASA FİŞİYLE KADINA YÖNELİK ŞİDDETE KARŞI...