Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

CAN DOSTLARIMIZ İÇİN ÇALIŞMALAR ARALIKSIZ SÜRÜYOR

Çanakkale Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, kent genelinde sokakta yaşayan can dostlarımız için gerçekleştirdikleri çalışmaları Haziran ayı boyunca da aralıksız olarak sürdürdü.

CAN DOSTLARIMIZ İÇİN ÇALIŞMALAR ARALIKSIZ SÜRÜYOR
05 Temmuz 2022 - 12:20
Veteriner İşleri Müdürlüğünce gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında, Haziran ayı boyunca 33 kedi ve 37 köpeğin kısırlaştırma operasyonu tamamlandı. Uzman ekiplerce alınan kedi ve köpekler kısırlaştırma işlemlerinin ardından gerekli sağlık kontrollerinden geçirilirken, 5199 Sayılı Kanun kapsamında gerçekleştirilen tedavilerinin ardından can dostlarımız, alındıkları bölgelere geri bırakıldı.

CAN DOSTLAR YENİ YUVALARINA KAVUŞUYOR
Yürütülen çalışmalar kapsamında can dostlarımız, belediyemiz ve kentlilerimizin de duyarlılıkları sayesinde yeni yuvalarına kavuşmaya devam ediyor. Sahiplendirme çalışmaları doğrultusunda yine Haziran ayında 12 köpek ve 4 kedi de yeni yuvasına kavuştu.

Kentimizi ve yaşamımızı paylaştığımız can dostlarımız ile ilgili konularda kentlilerimiz, 0286 212 60 08 ve mobil 0552 986 7128 nolu telefonlardan Veteriner İşleri Müdürlüğü ekiplerine ulaşabilirler.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum