Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
ÇAN’DA “İYİLİĞİN GÜCÜ” ÇOCUK TİYATROSU SERGİLENDİ

ÇAN’DA “İYİLİĞİN GÜCÜ” ÇOCUK TİYATROSU SERGİLENDİ

Hacı Fatma Bodur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Alanı öğrencilerinin hazırladığı “İyiliğin Gücü” adlı çocuk tiyatrosu büyük beğeni topladı.

30 Nisan 2019 - 10:15

“İyiliğin Gücü” adlı çocuk tiyatrosu 29 Nisan Pazartesi günü Çan Belediyesi Kültür Sanat ve Gençlik Merkezinde 3 ayrı seansla çocuklarla buluştu.

Hacı Fatma Bodur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Alanı öğrencilerinin hazırladığı, Bölüm Öğretmeni Emine Akakıncı Alp’ın yönetmenliğinde gösterilen tiyatroyu 1200’den fazla çocuk izledi.

Kostüm, dekor ve sahne hazırlıklarını öğrencilerin hazırladığı tiyatroyu 10 ve 11. Sınıf öğrencileri anasınıfı ve 1.sınıfa giden çocuklar için sergiledi.

Tiyatroya Çan Kaymakamı Mustafa Gürdal, Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, CHP Çan İlçe Başkanı Atilla Erbil, Çan Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, Hacı Fatma Bodur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Alanı öğretmenleri, okul müdürü ve çok sayıda çocuk katıldı.

“İyiliğin Gücü” adlı çocuk tiyatrosu 30 Nisan Salı günü Çan Belediyesi Kültür Sanat ve Gençlik Merkezinde çocuklar için tekrar sahnede olacak.

 

Bu haber 2272 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x