Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

BAŞKAN GÖKHAN TEKNİK İNCELEME GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Çanakkale Belediyesi tarafından kent genelinde yürütülen proje ve yatırımları yerinde incelemek amacı ile gerçekleştirdiği teknik inceleme gezilerine devam ediyor.

BAŞKAN GÖKHAN TEKNİK İNCELEME GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
05 Haziran 2020 - 11:10

Başkan Gökhan, 4 Haziran 2020 Perşembe günü düzenlediği teknik inceleme gezisi kapsamında Teknik Hizmetler Kampüsünü ziyaret ederek, teknik birimlerin tek çatı altında toplanacağı hizmet binasında teknik ekip eşliğinde incelemelerde bulundu. 22.380 m2'lik bir alan içerisinde Makine İkmal İdari Binası, Depolar, Temizlik İşleri İdari Binası, ÇAKAB, Kademe Binası, Yıkama Alanları ve Araç parkları yer alacak olan Teknik Hizmetler Kampüsü binasının kaba inşaat çalışmaları sona ererken, ince imalatlar da büyük oranda tamamlandı.

Teknik inceleme gezisi kapsamında Başkan Gökhan'ın bir sonraki durağı ise Sabit Film Entegreli Aktif Çamur Sistemi (IFAS) tasarımı olarak bu kapasitede Türkiye'de bir ilk olan Güzelyalı-Dardanos Atıksu Arıtma Tesisi oldu. Kısa süre önce işletmeye alınan tesisi teknik ekip eşliğinde gezen Başkan Gökhan, buradaki faaliyetlere ilişkin bilgi aldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum