Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
BAŞKAN GÖKHAN KONUKLARINI AĞIRLADI

BAŞKAN GÖKHAN KONUKLARINI AĞIRLADI

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Denizbank Bölge Müdürü Ahmet Çelik, Denetimli Serbestlik Müdürü Erkan Çolak ve İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Şevket Yavuz'u makamında ağırladı.

03 Ekim 2019 - 11:44

Başkan Gökhan ilk olarak Denizbank Bölge Müdürü Ahmet Çelik ile beraberinde Denizbank Çanakkale İskele Şube Müdürü Mümtaz Dönmez ve Barbaros Şubesi Müdürü Özgür Şahin'i makamında ağırladı. Sohbet ortamında geçen ziyarette ülke ekonomisine ilişkin karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Ardından Denetimli Serbestlik Müdürü Erkan Çolak'ı makamında ağırlayan Başkan Gökhan, ziyaret nedeni ile duyduğu memnuniyeti dile getirdi.  Ziyaret, Çanakkale gündemine ilişkin karşılıklı sohbetin ardından sona erdi.

Başkan Gökhan son olarak İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Şevket Yavuz'u makamında ağırladı. Fakülte Dekanı Yavuz ile birlikte Dekan Yardımcıları Dr. Öğretim Üyesi Kenan Sevinç, Dr. Öğretim Üyesi Fatih Oğuzay ve Fakülte Sekreteri Bünyamin Ünsal'ı ağırlayan Başkan Gökhan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette Başkan Gökhan, İlahiyat Fakültesi çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Bu haber 315 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAYRAMİÇ'TE İNTİHAR!
BAYRAMİÇ'TE İNTİHAR!
GİZEMLİ TABAKA İNCELENECEK
GİZEMLİ TABAKA İNCELENECEK