BAŞKAN GÖKHAN'IN BERAT KANDİLİ MESAJI
![BAŞKAN GÖKHAN'IN BERAT KANDİLİ MESAJI](https://www.canakkaletv.com.tr/images/haberler/2024/02/baskan-gokhan-in-berat-kandili-mesaji.jpg)
24 Şubat 2024 - 11:24
Kıymetli Hemşerilerim;
Sevgi ve hoşgörünün yoğunlaştığı, birlik ve beraberliğin arttığı, manevi duyguların ön plana çıktığı kutsal günlerimizden olan Berat Kandilinizi kutluyor; sağlıklı, huzurlu, bereketli ve mutlu günler temenni ediyorum.
Ülgür GÖKHAN
Çanakkale Belediye Başkanı
Sevgi ve hoşgörünün yoğunlaştığı, birlik ve beraberliğin arttığı, manevi duyguların ön plana çıktığı kutsal günlerimizden olan Berat Kandilinizi kutluyor; sağlıklı, huzurlu, bereketli ve mutlu günler temenni ediyorum.
Ülgür GÖKHAN
Çanakkale Belediye Başkanı
YORUMLAR