Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

BAŞKAN ERDOĞAN, EKİBİYLE SAHAYA ÇIKTI

Biga Belediye Başkanı ve yeni dönem AK Parti Biga Belediye Başkan Adayı Bülent Erdoğan, meclis üyesi adaylarıyla birlikte Çarşamba pazarını ziyaret etti.

BAŞKAN ERDOĞAN, EKİBİYLE SAHAYA ÇIKTI
23 Şubat 2024 - 11:54
İlk kez meclis üyesi adaylarıyla sahaya çıkan Erdoğan, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Pazarcılarla ve vatandaşlarla bir araya gelen Erdoğan; “Gelişen, her geçen gün büyüyen Biga’mızın emin ellere, iş bilen deneyimli bir yönetime ihtiyacı var. İnşallah ekibimizle birlikte biz hazırız” dedi.

“ARA VERMEDEN, ZAMAN KAYBETMEDEN ÇALIŞMAK ZORUNDAYIZ”                                   
Vatandaşların ve pazarcıların ilgisiyle karşılaşan Erdoğan; “Bölgemiz öyle bir çekim bölgesi oldu ki; her gün gayrimenkul danışmanlık ofisleri ilçemizde açılıyor. Marmara bölgesinde en bakir, en sade kalmış bölge Biga’dır. Doğası, denizi, verimli ovaları ile çok güçlü bir konumdayız. Bozlar altında Yat İhtisas Organize Bölgesi kurulacak ve burada yapılacak çalışma bizim ilçemiz için son derece önemli. Oradaki çalışma başladığında 10 bin civarında istihdam yaratılacak. Çarşı ve sanayi esnafının işlerini arttıracak bir sektör olduğu için Biga’da ticaret yapan herkese bir faydası olacak projedir. Bu süreçlerin iyi planlanması ve yönetilmesi gerekiyor. Yeniden baştan başlamak ilçemize zaman kaybettirir. İlçemizde birlik ve beraberliği sağlayacağız ve seçim sonrasında hiç ara vermeden çalışmalarımıza devam edeceğiz. Hiç ara vermeden çalışmak zorundayız” ifadelerini kullandı.

“BİGA’YI VE BELEDİYEMİZİ İYİ TANIYORUZ”
Çarşamba pazarında vatandaşların sorularını da yanıtlayan Erdoğan; “Kreşlerimizi arttıracağız. Mahallelerimizde eşit hizmet almalarını sağlayacağız vatandaşlarımızın. GES projemizi hayata geçireceğiz. Su fiyatlarının düşmesini sağlayacağız böylece. Biga’yı, belediyemizi, belediye imkanlarını, merkezi hükümetin desteğini de alarak hızlı bir şekilde hayata geçireceğiz” dedi.

Kaynak: Biga Çarşamba Postası
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum