Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
AK PARTİ GRUP BAŞKANVEKİLİ BÜLENT TURAN KÖY ZİYARETLERİNDE

AK PARTİ GRUP BAŞKANVEKİLİ BÜLENT TURAN KÖY ZİYARETLERİNDE

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Lapseki AK Parti ilçe başkanı Recep Bulan ve İl Genel Meclis Üyesi Hasan Engin ile birlikte ilçeye bağlı Çavuşköy, Taştepe ve Alpagut köylerini ziyaret etti.

22 Temmuz 2019 - 12:10

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan” Çanakkale’mizde hamdolsun çok işler yaptık. Mesela on bin nüfusluk bir yer  Lapseki ilçemizde hastanemizde artık ameliyat yapılıyor.

Biga ilçemizdeki hastanemizde de aynı Çanakkale merkezde büyük bir hastane yapıldı yani kısacası bütün ilçelerimizin hastane, okul, yol, su, alt yapı hepsinin elden geçirmesini yaptık. Bölgemizde ciddi anlamda meyve, tarım ürünü var ama bunları paketlenmesi, depolanması, ihracı sıkıntılıydı Çanakkale’nin ilerisinde Ezine ilçemiz tarafında  Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi, kuruluyor (OSB) o bölgede tüm tarım ürünleri dünya pazarına çıksın diye harika bir iş yapılıyor şu an alt yapı çalışmaları devam ediyor.

8000  kişinin çalışacağı 91 fabrikanın temelinin atılacağı bir yer devasa bir yer şu an çalışmalar bu bölgede devam ediyor. Çanakkale’miz tarımın yanında turizm memleketi troyası, şehitliği yaptığımız çalışmalar ile hepsini ayağa kaldırdık Çanakkale şehitliğine 10-15 yıl kadar önce  üç yüzbinlerde ziyaretçi vardı şimdi ise  üç milyonu açtı ziyaretçi sayısı yani bizim insanımız ekmeğini tarımdan da turizmden de yiyor ”dedi.  

Reklam
Bu haber 338 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GÜMRÜK KAÇIĞI OLDUĞU TESPİT EDİLEN YÜZLERCE CİNSEL ÜRENE EL KONULDU
GÜMRÜK KAÇIĞI OLDUĞU TESPİT EDİLEN YÜZLERCE CİNSEL ÜRENE EL...
Turan ; Ne Dediysek O !
Turan ; Ne Dediysek O !