Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

AĞIZDAN DUMAN ÇIKARTAN TATLI BİGA'DA

Türkiye ve Dünya’da giderek popüler hale gelen Ejderha nefesi, renkli mısır gevreklerinin üzerine konulan sıvı azot yardımıyla hazırlanan ürünler, her aşamasında alıcıya görsel bir şölen sunarak cezbediyor. Tüketilmesi sonucu ağızdan çıkan duman, görsel şölen oluşturuyor.

AĞIZDAN DUMAN ÇIKARTAN TATLI BİGA'DA
16 Mayıs 2019 - 13:31 - Güncelleme: 16 Mayıs 2019 - 13:42

Sıvı azotla mısır gevreklerini karıştırarak ejderha nefesini elde ettiklerini söyleyen işletme sahibi  İsmail Bilici, “ Yeni bir iş, yeni bir görsellik katıyor. Türkiye’de yeni bir sektör bizde Biga Pakt Plus AVM’de yapıyoruz.

Sıvı azotla mısır gevreklerini karıştırarak ejderha nefesini elde ediyoruz. Sıvı azotun hiçbir zararı yok. Zaten nefes aldığımız havada yüzde 78 oranında azot bulunuyor. Bu işe eğlence ve serinlik katıyoruz. Müşterilerimiz de çok memnun 30 gündür AVM’de yaz boyunca da hizmetimize devam edeceğiz. Ejderha nefesinin yanında İnek ve Keçi sütünden doğal dondurma satıyoruz. Ustamızın hazırladığı eksi 40 derece ki bir tepside taze meyveler, Muz, çilek, ananas, tüm meyve çeşitleri,harmanlıyoruz.

Eksi 40 derece soğutup pişiriyoruz. Müşterilerimize güzel görseli olan bir servis yapıyoruz. Şu anda rağbet talep çok yüksek. Yeni bir ürün olduğu için demek istedik. Ürünümüze güvendiğimiz için burada denemek istedik" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum