Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
DENİZCİ İNSAN KAYNAKLARI PROFESYONELLERİ ÇALIŞTAYI’NIN...

DENİZCİ İNSAN KAYNAKLARI PROFESYONELLERİ ÇALIŞTAYI’NIN İKİNCİSİ ÇANAKKALE'DE

İlki İstanbul’da İDO öncülüğünde gerçekleşen Denizcilik sektöründe faaliyet gösteren firmaların İnsan Kaynakları yöneticilerini buluşturan, Denizci İnsan Kaynakları Profesyonelleri Çalıştayı, ikinci kez bir araya geliyor.

11 Ekim 2018 - 12:40

. İkinci buluşma, 12 Ekim Cuma günü GESTAŞ’ın ev sahipliğinde Çanakkale’de gerçekleşecek. İkinci çalıştay da İDO, Arkas, Budo, Cenk RoRo, İzdeniz, Mavi Marmara, Negmar, Şehir Hatları, Turyol gibi şirketlerin İnsan Kaynakları yöneticileri yer alacak. Denizcilik sektörünün İK yöneticilerini bir araya getiren ve ikincisi düzenlenecek olan çalıştay, sektörün önde gelen firmalarının bir arada çalışma yapmasına imkan tanıyor. Yöneticilerin insan kaynakları alanında yaşanan güncel gelişmeleri değerlendirdikleri İnsan Kaynakları Profesyonelleri Çalıştayı, yaşanan sorunların çözümü, gerçekleştirilen uygulamalar gibi başlıklarda fikir alışverişinde bulunulmasına yardımcı oluyor.

ÖNCE ÇALIŞTAY, SONRA TROYA GEZİSİ

GESTAŞ’ın ev sahipliğinde gerçekleşecek çalıştay, Kolin Otel’de yapılacak. Saat 10.00’da GESTAŞ Genel Müdürü Volkan Uslu’nun açılış konuşmasıyla başlayacak çalıştay, Çanakkale Liman Başkanlığı’ndan Uzman Özgür Üreyil’in ‘Gemi Adamı yönetmeliğindeki değişiklikler’ konulu sunumuyla devam edecek. İDO Hukuk İşleri Müdürü Ömer Tosun’un ‘Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme ve Şirketlere Getirdikleri Yükümlülükler’ konulu söyleşisi ve Sosyal Güvenlik Denetmeni Mehmet Uğur Yavuz’un ‘Gemilerde Sosyal Güvenlik Uygulamaları, Sorunlar ve Çözümler’ sunumuyla çalıştay zenginleşecek. Çalıştay, gün sonunda Troya Örenyeri’nin ziyaret edilmesiyle son bulacak.

Reklam
Bu haber 780 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HAVADAN TRAFİK DENETİMİNDE SÜRÜCÜLERE CEZA YAĞDI
HAVADAN TRAFİK DENETİMİNDE SÜRÜCÜLERE CEZA YAĞDI
ÇANAKKALE'DE 100 MÜLTECİ YAKALANDI
ÇANAKKALE'DE 100 MÜLTECİ YAKALANDI