Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
YURTDIŞI TÜRKLER VE AKRABA TOPLULUKLAR BAŞKANLIĞI İLE PROJE...

YURTDIŞI TÜRKLER VE AKRABA TOPLULUKLAR BAŞKANLIĞI İLE PROJE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) ile Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığının (YTB) dört yıldan bu yana ortak olarak sürdürdükleri “Batı Trakya’da Yaşayan Türk Öğrencilere Yönelik Uzaktan Öğretim Ders Destek sistemi Projesi”nin beşinci yıl toplantısı Ankara’da gerçekleştirildi.

31 Ekim 2019 - 12:15

Proje toplantısına ÇOMÜ Rektör Yardımcısı ve Proje Yürütücüsü Prof. Dr. Bünyamin Bacak, Proje Asistanı Öğr. Gör. Cumali Yaşar ve Öğr. Gör. Mesut Kalın Salih katılarak YTB Proje yetkilileri ile görüşmeler gerçekleştirdiler. 2018-2019 proje döneminin değerlendirilmesinin yapıldığı toplantı kapsamında 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılında projenin devamı konuları ele alındı.

YTB görüşmelerinden proje süreci ve devamı hususlarında olumlu dönütler alan ÇOMÜ ekibi, son olarak YTB Başkanı Abdullah Eren ile görüşme gerçekleştirdiler. ÇOMÜ ile yürüttükleri sürecin memnuniyeti ve çalışmalarının devamı konusuna değinen YTB Başkanı Abdullah Eren, özellikle Batı Trakya adına yapılan çalışmalara çok önem verdiğini dile getirdi.

Proje görüşmeleri, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bünyamin Bacak’ın YTB Başkanı Abdullah Eren’e ÇOMÜ adına hediye takdimi ile son buldu. 

Bu haber 771 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İL HIFZISIHHA KURULU’NDAN YENİ KARARLAR
İL HIFZISIHHA KURULU’NDAN YENİ KARARLAR
HAFTA SONU SOKAĞA ÇIKMA YASAĞIMI VAR ?
HAFTA SONU SOKAĞA ÇIKMA YASAĞIMI VAR ?