Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

YEŞİLAY ÇANAKKALE ŞUBESİNDEN VALİ AKTAŞ'A ZİYARET

YEŞİLAY ÇANAKKALE ŞUBESİNDEN VALİ AKTAŞ'A ZİYARET
21 Şubat 2024 - 12:08
Yeşilay Çanakkale Şube Başkanı Doç. Dr.Nilay KÖLEOĞLU, Şube Başkan Yardımcısı Saniye ÖFEKLER ELMAS, yönetim kurulu üyeleri; İsmail Volkan TEMİZ, Didar ERBAŞI, YEDAM Sosyal Hizmet Uzmanı Merve ALTAÇ, Şube Personeli Kübra YAMALI, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünde Sosyolog Zafer KUTLU, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünde Sosyal Hizmet Uzmanı Sümeyye GÖKTAŞ, Eceabat Gençlik Spor İlçe Müdür V. Murat ALBAYRAK ve ÇOMÜ Genç Yeşilay Topluluk Danışmanı Mustafa Kemal AKBULUT, Vali İlhami AKTAŞ’ı ziyaret etti.
Vali İlhami AKTAŞ, Yeşilay Cemiyeti Çanakkale Şube Başkanı Doç. Dr. Nilay KÖLEOĞLU ve beraberindeki heyet ile bir süre görüşerek sohbet etti.
Ziyarette; Şube Başkanı Doç. Dr. Nilay KÖLEOĞLU, bağımlılıkla mücadele konusunda yapılan faaliyetler ve projeler hakkında Vali İlhami AKTAŞ’a bilgi verip, YEDAM tarafından düzenlenecek sergiye davet etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali İlhami AKTAŞ, Yeşilay Cemiyeti Çanakkale Şube Başkanı Doç. Dr. Nilay KÖLEOĞLU ve beraberindeki heyete çalışmalarında başarılar diledi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum