Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
“YAŞANABİLİR BİR DÜNYA MÜMKÜN”

“YAŞANABİLİR BİR DÜNYA MÜMKÜN”

Tarım Orman-İş sendikası, Çanakkale Belediyesi, Çanakkale Kent Konseyi Çevre Meclisi’nin ortaklığında Belediye Çalışanları Eğitim, Sosyal Tesis ve Rekreasyon Alanı Ercan Adsız toplantı salonunda düzenlendi.

07 Eylül 2019 - 14:29

Moderatörlüğünü TOD Çanakkale İl Temsilcisi Erhan Çakır'ın yaptığı "Yaşanabilir Bir Dünya Mümkün" Paneline Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Çanakkale Belediye Başkan Yardımcısı İrfan Mutluay, Tarım Orman-İş Sendika Genel Başkanı Şükrü Durmuş, CHP Meclis Üyesi Doç.Dr.Gökhan Günaydın, Harb-İş Sendikası Eski Genel Başkanı İzzet Çetin, Bartın Orman Fakültesi'nden Prof.Dr.Erdoğan atmış, İstanbul Orman Fakültesi'nden Prof.Dr.Doğanay Tolunay, KTÜ Orman Fakültesi'nden Doç.Dr.Oğuz Kurdoğlu, Emekli Öğretim Görevlisi Prof.Dr.Murat Türkeş, Tarım Orkam-Sen Eski Genel Başkanı Sezai Kaya ve basın mensupları katıldı.

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan panelde yaptığı konuşmasında; " Yaşanabilir bir dünya mümkün ama mücadele edersek mümkün olacak. Büyük bir mücadelenin 44.günündeyiz ve bu mücadele sonuç alınıncaya kadar devam edecek. Diyorlar ki şu ana kadar nerdeydiniz. Biz bu ana kadar 10 yılı aşkın bir süredir buradayız, işin başından beri buradayız yani Kirazlı Balabansa eğer şuan mücadelenizi yaptığımız alan orada ilk çed sürecinde jandarmanın bizi kahveye sokmadığı süreçten itibaren varız. Bu süreçte onlar hamle yaptıkça bizler de hamlelerimizi yaptık. İnsanların bunu algılaması için o alanı ve o vahşeti görmesi lazım" diyerek konuşmasına devam etti.

Bu haber 2361 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ŞEHİT OLAN 33 ASKERİMİZDEN 28'İNİN KİMLİKLERİ BELLİ OLDU!
ŞEHİT OLAN 33 ASKERİMİZDEN 28'İNİN KİMLİKLERİ BELLİ OLDU!
9 ŞEHİDİMİZ VAR!
9 ŞEHİDİMİZ VAR!