Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

TRAFİK PERSONELLERİ BAŞARI BELGESİ İLE ÖDÜLLENDİRİLDİ

TRAFİK PERSONELLERİ BAŞARI BELGESİ İLE ÖDÜLLENDİRİLDİ
13 Mayıs 2022 - 11:30
2021- 2030 Karayolu Trafik Güvenliği Strateji Belgesi ve 2021-2022 Karayolu Trafik Güvenliği Eylem Planı kapsamında 2022 yılı Karayolu Trafik Haftası münasebetiyle trafik denetimlerinin her zaman ve her yerde etkin, sürekli ve yoğun şekilde kararlılıkla yürütülmesi ve toplumsal farkındalığın artırılmasına yönelik İçişleri Bakanlığımızca yürütülen “Yaya Önceliği Kırmızı Çizgimizdir, Kırmızı Düdük, Bu Yolda Hep Birlikteyiz, Yayalar için 5 Adımda Güvenli Trafik ve Bi Hareketine Bakar Hayat” sloganları doğrultusunda yapılan çalışmalarda özveri ile çalışan İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü,  Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı Trafik  Şube Müdürlüğü personelleri Vali İlhami AKTAŞ tarafından başarı belgesi ile ödüllendirildi.
Çanakkale Valiliğinde gerçekleştirilen programa İl Emniyet Müdürü Faruk KARADUMAN, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Tahsin SARUHAN, Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Ali DEMİR ve belge alacak olan trafik personelleri katıldı.
Vali İlhami AKTAŞ, trafik güvenliğinin sağlanmasındaki gayretli ve özverili çalışmalarından dolayı Trafik Tescil ve Bölge Trafik Denetleme Personelleri İl Emniyet Müdür Yardımcısı Yasin PALA, Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdür V. Hasan ASLAN, Komiser Yardımcısı Tuncay ILIKÇI, Polis Memurları Sibel BARUTÇU, Harun ÇAMLICA, Nazif YÜCE, Işıl IŞIK, İrfan KAÇAR, Tamer GÜLNİHAL, Fırat EŞİTKEN ile İl Jandarma Komutanlığı Trafik  Şube Müdürlüğü Personelleri Trafik Şube Müdürü J. Asb. Kd. Bçvş. Hacı GAYGISIZ, Trafik Personelleri J. Asb. Kd. Çvş. Oğuzhan TOSUN, J. Asb. Kd. Bçvş. Murat ASLAN, J. Asb. Kd. Çvş. Tufan SAVAŞ, J. Asb. Bçvş. Mustafa BENDERLİ ve J. Asb. Kd. Çvş. Gültekin YILDIRIM’ı tebrik etti ve başarı belgelerini verdi.
Ayrıca Vali İlhami AKTAŞ, trafik kurallarına uyan örnek sürücü Mustafa ŞENOL’a saat hediye ederek trafik kurallarına uyma konusunda gösterdiği hassasiyetten dolayı teşekkür etti.
Başarı belgeleri ve plaket verilmesinin ardından bir açıklamada bulunan Vali İlhami AKTAŞ, “Trafikte meydana gelen sorunlar sadece polislerimizin ve jandarmamızın tek başına üstesinden geleceği bir durum değil. Topyekûn trafiğe çıkan yayalar dahil hepimizin çok dikkat göstermesi gerekiyor" diye konuştu.
Program, günün anısına toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum