"TEŞEKKÜRLER KEPEZ"
Kepez’de 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde resmi olmayan sonuçlara göre belediye başkanı CHP’li Birol Arslan oldu.
!["TEŞEKKÜRLER KEPEZ"](https://www.canakkaletv.com.tr/images/haberler/2024/04/tesekkurler-kepez.jpg)
02 Nisan 2024 - 12:03
31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde Birol Arslan CHP’den Kepez Belediye Başkan adayı gösterilmişti. Resmi olmayan sonuçlara göre seçimi kazanan Birol Arslan, Kepez halkına desteği için teşekkür etti. Başkan Arslan; “İlkeli, herkese eşit hizmet belediyeciliğini seçtiği için teşekkürler Kepez. 2024 yılı Yerel Seçimlerinin Kepezimize ve Ülkemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.
YORUMLAR