Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

"TEŞEKKÜRLER BİGA'M TEŞEKKÜRLER KIYMETLİ HEMŞEHRİLERİM"

"TEŞEKKÜRLER BİGA'M TEŞEKKÜRLER KIYMETLİ HEMŞEHRİLERİM"
02 Nisan 2024 - 11:59
31 Mart Yerel Seçimlerinde CHP adayı olan Alper Şen, Biga Belediye Başkanı olarak seçildi. Biga Belediye Başkanı Alper Şen seçim sonu yaptığı teşekkür açıklamasında şu ifadelere yer verdi;
“31 Mart Yerel Seçimlerine katılım sağlayan tüm kıymetli hemşehrilerime, her seçmenimize teşekkür ediyorum. Bizlere Biga siyasi tarihinde bir ilkle ve yüksek güvenle görev yetkisi veren değerli hemşerilerime çok teşekkür ediyorum.
Sözümüzdür, bu güveni boşa çıkarmayacak ve çok çalışacağız.
Sağduyulu, birlik, kardeşlik ve nezaket çerçevesi içinde geçen seçim sürecini tamamlamaktan dolayı son derece gururluyuz. Siyasi parti temsilcilerimize ve adaylarımıza, hassasiyetleri ve Biga’ya yakışan bir seçim süreci yaşadığımız için teşekkür ediyoruz.
Seçim sürecinde birlikte çalıştığımız ilçe başkanımıza ve yönetimine, belediye meclis üyelerimize, il genel meclis üyelerimize, partililerimize ve yol arkadaşlarımıza hiç durmadan fedakârca çalışmaları için ayrıca teşekkür ediyorum.
Seçim süreci bitti rozet çıktı, tüm Bigalı hemşerilerimin Belediye Başkanı olarak hizmet edeceğim. Sizlerden aldığımız güven ve yetkinin öneminin bilinci ile Biga’mızı beş yıl geleceğe hazırlama yolculuğumuza başlıyoruz.
Söz verdiğimiz gibi Biga’yı daha kaliteli ve modern bir kent haline getirmek için yeni dönemin yerel yöneticileri olarak şeffaf, katılımcı, hesap verebilir anlayış içinde kimseyi ayırt etmeden dayanışma içinde Biga’mıza hizmet edeceğiz.
Değerli hemşerilerimin yüksek güveninin onurunu ve gururunu taşıyoruz. Tüm hemşehrilerimizin içinde yaşamaktan keyif ve mutluluk duyacağı Biga’nın gururunu yaşatmak için çok çalışacağız Geleceğin Biga’sında güvenle hep birlikte yaşama dileklerimi paylaşıyorum.”

Kaynak: Biga Çarşamba Postası
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum