Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

SOSYAL GÜVENLİK HAFTASI KAPSAMINDA ÇTSO'YA ZİYARET

Her yıl Mayıs ayının ikinci haftası içinde kutlanan “Sosyal Güvenlik Haftası” kapsamında SGK İl Müdürü Hilmi Ercan, Müdür Yrd. Mustafa Taşkın, Prim Tahakkuk ve Tahsilat Servis Şefi Elveda Geçer, ÇTSO Yönetim Kurulunu ziyaret ederek görüş alışverişi yaptı.

SOSYAL GÜVENLİK HAFTASI KAPSAMINDA ÇTSO'YA ZİYARET
18 Mayıs 2022 - 12:36
ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleştirilen ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu ve Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.
Sosyal Güvenlik Haftası vesilesiyle gerçekleştirilen ziyaret hakkında bilgi veren Başkan Selçuk Semizoğlu; “SGK bilincinin yaygınlaştırılması ve bilinirliğinin sağlanması amacıyla bu yıl 16-22 Mayıs tarihlerinde Sosyal Güvenlik Haftası olarak kutlanıyor. Türkiye Cumhuriyeti’nin sosyal bir devlet olduğu anayasamızda açıkça ifade edilmiş, sosyal güvenlik hakkı güvencesi sağlanmıştır. Bunun gereği olarak; Türkiye’de yaşayan her bir vatandaşımız sosyal güvenlik sistemimizin korumasına alınmıştır. Salgın döneminde dünyanın en güçlü ülkelerinde bile sağlık hizmetlerinde sorunlar yaşandığını hep beraber şahit olduk. Buna rağmen ülkemizin genel sağlık sigortası ve teknik altyapısı zor şartlar altında bile çalışmalarına devam etti. Bu vesileyle Sosyal Güvenlik Haftası’nı en içten dileklerime kutluyor, salgın sürecinde büyük bir özveriyle görev yapan Sosyal Güvenlik Kurumu çalışanlarımıza şükranlarımı sunuyorum.”
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum