Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

SERAMİK TAKI TASARIM VE UYGULAMA ATÖLYESİ BAŞLIYOR

Çanakkale Seramik Müzesi tarafından 07-30 Haziran 2022 tarihleri arasında düzenlenecek olan ‘Seramik Takı Tasarım ve Uygulama Atölyesi’ için başvurular başladı.

SERAMİK TAKI TASARIM VE UYGULAMA ATÖLYESİ BAŞLIYOR
27 Mayıs 2022 - 11:52
Atölye çalışması takı üretimini ticari amaçla gerçekleştiren veya gerçekleştirme amacında olan, hobi amaçlı takı üretimi yapan kentlilerimizde dahil olmak üzere kadın üreticilerin ürün niteliklerini arttırarak kent kültürünün yerel-geleneksel sembollerinden esinlenen özgün tasarımları hayata geçirebilmesi, seramik sanatıyla uygulamalı olarak tanışması, sanatsal bir üretimin içinde olmasını amaçlamaktadır.
Eğitim ve uygulama süreçleri seramik eğitmenleri tarafından verilecek atölye Çanakkale Seramik Müzesi bahçesinde gerçekleşecektir. Katılımcıların öncelikle seramik çamuruyla ve elle şekillendirmeteknikleriyle tanışarak temel üç boyutlu formları oluşturmak konusunda pratik yapmaları sağlanacaktır. Çanakkale merkezde yaşayan 18 yaş üstü kentlilerimizin ücretsiz olarak katılım sağlayabileceği atölyenin seramik malzemeleri Çanakkale Belediyesi tarafından temin edilecektir.
Başvuru için katılım formunun www.canakkaleseramikmuzesi.org adresinden e-posta olarak [email protected] adresine gönderilmesi ya da Çanakkale Belediyesi Seramik Müzesi Cevatpaşa Mahallesi Kaya Sokak No:31-33 Merkez Çanakkale adresine elden ulaştırılması gerekmektedir.
Son Başvuru tarihi:  03 Haziran 2022 Cuma Saat 19.00

Katılım, Atölye Programı ve Ayrıntılı Bilgi İçin;
www.canakkaleseramikmuzesi.org
Çanakkale Belediyesi Seramik Müzesi
Cevatpaşa Mahallesi Kaya Sokak No: 31-33
0286.211 01 30(Pazartesi hariç hafta içi 10.00-19.00 saatleri arası kayıt yapılabilir)

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum