Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

ŞEHİT KIVANÇ KAŞIKÇI SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYOR

Koronavirüs salgını nedeni ile spor tesislerine getirilen kısıtlamaların ardından Çanakkale Belediyesi Şehit Kıvanç Kaşıkçı Sağlıklı Yaşam Merkezi, yeni düzenlemeler yaparak kentlilere hizmet vermeye devam ediyor.

ŞEHİT KIVANÇ KAŞIKÇI SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYOR
06 Ocak 2021 - 15:49
Sağlıklı Yaşam Merkezinde bulunan spor aletleri ve alanlarının yanı sıra soyunma odaları, duş bölümleri ve tuvaletlerde, salgın hastalık riskine karşı kentlilerin sağlığını korumak amacıyla ekipler tarafından periyodik olarak her hafta dezenfekte edilmektedir.
Yeni düzenlemeler doğrultusunda mesai saatleri hafta içi pazartesi, salı, çarşamba, perşembe ve cuma günleri 09.00-19.30 saatleri arasında olup; tesisimiz cumartesi ve pazar günleri kapalıdır.
Pandemiden dolayı tesisimize gelemeyecek olan sporseverler için de hafta içi pazartesi ve çarşamba günleri 10.30-11.30, salı ve perşembe günleri de 17.00-18.00 saatleri arasında merkezin sosyal medya hesabından (https://www.instagram.com/saglikliyasammerkez/?hl=tr) canlı yayın pilates dersleri yapılmaktadır.
Şehit Kıvanç Kaşıkçı Sağlıklı Yaşam Merkezi'nde spor yapacak olan kentlilerimizin, (HES) kodu ile giriş yapmaları, sosyal mesafe ve maske takma kuralına uymalarını önemle rica ederiz.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum