Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

METEOROLOJİ'DEN 13 İL İÇİN SAĞANAK YAĞIŞ UYARISI!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Bolu, Gümüşhane, Bayburt, Kırklareli, Tekirdağ, Çanakkale, Balıkesir, Giresun, Trabzon, Rize ve Artvin çevreleri ile Ordu'nun doğu ilçeleri için sağanak yağış uyarısında bulundu. Hakkari'nin yüksek kesimlerinde de karla karışık yağmur bekleniyor.

METEOROLOJİ'DEN 13 İL İÇİN SAĞANAK YAĞIŞ UYARISI!
07 Kasım 2020 - 11:54
Marmara'nın doğusu, Karadeniz kıyıları ve Doğu Anadolu'nun doğusunda sağanak bekleniyor.
Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre, ülke genelinde havanın parçalı ve çok bulutlu olması öngörülürken, Marmara'nın doğusu, Karadeniz kıyıları, Doğu Anadolu'nun doğusu, Bolu, Gümüşhane ve Bayburt çevreleri ile Kırklareli ve Tekirdağ'ın doğu, Çanakkale ve Balıkesir'in kuzey kesimlerinde ise sağanak tahmin ediliyor. Yağışların, Giresun, Trabzon, Rize ve Artvin çevreleri ile Ordu'nun doğu ilçelerinde kuvvetli olması bekleniyor.
KARLA KARIŞIK YAĞMUR DA ETKİLİ OLACAK
Doğu Karadeniz'i Doğu Anadolu'ya bağlayan kara yolunun yüksek rakımlı geçitleri (Kop ve Ovit geçitleri) ile Hakkari'nin yüksek kesimlerinde beklenen yağışların karla karışık yağmur ve yer yer kar yağışı şeklinde olacağı öngörülüyor.
3 BÖLGEDE PUS VE SİS HADİSESİ BEKLENİYOR
Bu gece ve yarın sabah saatlerinde ise Marmara'nın güneyi, Kuzey Ege ile Batı Karadeniz'in iç kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum