Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

MADALYALAR SAHİPLERİNİ BULDU

Çanakkale Sosyal Gelişim Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (ÇASGED) tarafından il genelinden katılımla gerçekleştirilen bilek güreşi seçmeleri gerçekleştirildi.

MADALYALAR SAHİPLERİNİ BULDU
15 Ocak 2022 - 13:08
Kulüp salonunda gerçekleştirilen bilek güreşi seçmeleri sabah 09.00 ‘da tartı ile başladı. Tartının ardından il bilek güreşi hakemi Hüseyin Kafa’nın sporculara bilek güreşi hakkında bilgiler vermesinden sonra müsabakalara geçildi. Birbiriyle yarışan sporcular heyecanlı bir müsabaka yapmanın yanında tecrübe kazandılar ve ildeki rakiplerini tanıma imkânı buldular.

Ata sporu bilek güreşi, sağ ve sol kol olmak üzere iki ayrı kategoride ve katılımcıların kilolarına göre farklı sıkletlerde yapıldığından her sporcu sadece kendi kilosundaki rakipleri ile karşılaştı. Tüm sporcuların lisanslı olarak bilek güreşi yapma imkânı elde ettiği müsabakalar gerçekleştirilen madalya töreni ile sona erdi.
Seçmelere katılım sağlayan tüm sporculara teşekkür eden Çasged Sağlık, Kültür ve Spor Komisyon Başkanı Erdal Erdem, “Seçmelere katılan sporcularla bilek güreşi antrenmanlarına her hafta Cumartesi günü saat 15.30 ‘da Çasged Kulüp Salonumuzda devam edeceğiz” dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum