Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

KARANTİNA KARARLARI GELMEYE DEVAM EDİYOR..!

Çanakkale’de vaka sayıları artmaya devam ediyor. Artan vaka sayıları göz önünde bulundurularak, karantinaya alınan alanlarda genişlemeye başladı. Yenice’de iki köy daha karantinaya alındı.

KARANTİNA KARARLARI GELMEYE DEVAM EDİYOR..!
21 Nisan 2021 - 10:24

Yenice Kaymakamlığı tarafından yapılan bilgilendirmede, İlçe Hıfzıssıhha Kurulu tarafından, 2 köyün karantinaya alındığı duyuruldu. Karaköy ve Çakır Köyleri tamamen izolasyona alındı.

Kaymakamlık tarafından yapılan bilgilendirmede, “İlçe Hıfzıssıhha Kurulumuz tarafından; Karaköy ve Çakır köylerimizde covid-19 test sonucu pozitif çıkan hasta sayısında artış görülmesi ve temaslı sayısının fazla olması nedeniyle 20 Nisan 2021 (Bugün) 19.00 itibariyle 14 gün boyunca köylere giriş-çıkışların yasaklanarak kolluk kuvvetlerince denetlenerek yapılmasına,

Köylerden 14 gün boyunca çıkması yasaklanan vatandaşların ihtiyaçlarının Köy Muhtarlıkları ve Vefa Sosyal Destek Grupları tarafından karşılanmasına, Köy içerisinde köy muhtarı ve köy imamları tarafından sık sık anonslar yapılarak halkın daha dikkatli davranması konusunda uyarılmasına karar verilmiştir” ifadeleri kullanıldı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum