Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
İŞ KULÜBÜ İLE ÖĞRENCİLER EL ELE

İŞ KULÜBÜ İLE ÖĞRENCİLER EL ELE

Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İş Kulübü ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde öğrenim gören farklı fakülte ve bölümdeki üniversite öğrencileri bir araya gelerek ÇOMÜ İş Kulübü Topluluğu’nu kurdu.

30 Eylül 2019 - 13:53

Çanakkale İŞKUR İş Kulübü Lideri Salih Ersoy; topluluk aracılığıyla öğrencilerin her yıl Üniversitede düzenlenen Kariyer Günü, İş Arama becerileri sunumları, İş Kulübü başvuruları gibi birçok etkinliğin organizasyonunu gerçekleştirme fırsatı bularak deneyim kazanacaklarını belirtti.

Üniversite öğrencileri 30 Eylül-6 Ekim tarihleri arasında ÇOMÜ ÖSEM önünde açtıkları stantla üye kaydıyla birlikte ilgilenen öğrencilere Çanakkale İŞKUR İŞ Kulübü’nün eğitimlerine başvuru alacaklar. Öğrenciler CV hazırlama, mülakat teknikleri, beden dili gibi başlıklarda verilecek eğitimleri planlayan topluluk, tüm üniversite öğrencilerini iş hayatına hazırlamayı amaçlıyor.

Ersoy, İş Kulübü eğitimlerinin yıl boyunca devam edeceğini, ücretsiz ve sertifikalı bir eğitim olan İş Kulübü’ne katılmak için ÇOMÜ İş Kulübü Topluluğu veya Çanakkale İŞKUR’la irtibata geçilebileceği bilgisini verdi.

Reklam
Bu haber 421 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ OSMAN ÖZKAN’A VEDA TÖRENİ
ÇAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ OSMAN ÖZKAN’A VEDA...
BAŞKAN GÖKHAN’DAN CUMPA ESNAFINA ZİYARET
BAŞKAN GÖKHAN’DAN CUMPA ESNAFINA ZİYARET